καθαροαιμο και ημιαιμο

Τι θα προτιμουσατε και γιατι

  • Καθαροαιμο

    Votes: 18 52,9%
  • ημαιμο

    Votes: 19 55,9%

  • Total voters
    34

Status
Κλειδωμένο θέμα

gkamar

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2012
165
1
Ναι επειδη αρρωστενουν ποιο ευκολα,αυτο το ξερω γιατι ο ξαδερφως μου εχει καθαροαιμο ζευγαρωντας 2 σκυλια ημαιμα ιδιας ρατσας οποτε δεν χρειαζεται να αγωρασεις. Εγω παντως αυτο θα κανω τελικα.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
gkamar, καμάρι μου... Σε άλλο νήμα, κάπου θυμάμαι έλεγες για υπεύθυνο ζευγάρωμα... Τώρα λες ακριβώς το ανάποδο... Ψάξ'το καλύτερα καμάρι μου και μη ζευγαρώσεις τη σκυλίτσα σου... Δεν είναι καλό, από πολλές απόψεις...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αρα δύο ημιαιμα ίδιας ράτσας (!) μας κάνουν ενα καθαρόαιμο όταν ζευγαρώσουν?????


Ηταν εναααααααααααα μικρο καράαααααααβι, ήταν εναααααααααα μικρο καραάααααααααααβι
Που ήταν α-α-αταξιδευτο, που ήταν α-α-αταξιδευτο, οεοεεεεεεεεεεε, οεοεεεεεεεεεεε
 




mpampis-kallia

Well-Known Member
8 Ιουνίου 2012
145
3
Καλλιθεα
Εγω προσπαθω απο εχτες να καταλαβω ποιο ειναι χειροτερο , οτι ο gkamar γραφει σε μια αλλη γλωσσα η εμεις που απανταμε κιολας;
 






gkamar

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2012
165
1
gkamar, καμάρι μου... Σε άλλο νήμα, κάπου θυμάμαι έλεγες για υπεύθυνο ζευγάρωμα... Τώρα λες ακριβώς το ανάποδο... Ψάξ'το καλύτερα καμάρι μου και μη ζευγαρώσεις τη σκυλίτσα σου... Δεν είναι καλό, από πολλές απόψεις...
Δηλαδη οταν εχεις 2 σκυλια του αντιθετου, που τα μεγαλωνεις ο ιδιος, πρεπει να θεωρεις δεδομενο οτι θα ζευγροσουν, το θεμα ειναι εαν μπωρεις να ελεξεις το ποτε. Η στηρωσει δεν ειναι λυση:!:
 


mpampis-kallia

Well-Known Member
8 Ιουνίου 2012
145
3
Καλλιθεα
Δηλαδη οταν εχεις 2 σκυλια του αντιθετου, που τα μεγαλωνεις ο ιδιος, πρεπει να θεωρεις δεδομενο οτι θα ζευγροσουν, το θεμα ειναι εαν μπωρεις να ελεξεις το ποτε. Η στηρωσει δεν ειναι λυση:!:
και με αυτο νομιζω οι γνωσεις μου ολοκληρωθηκαν ...gkamar απο τα threads που εχεις γραψει διαβαζεις τι γραφουν οι υπολοιποι η απλα απαντας αναλογα με το τι ειχε μεσα ο καφες που ηπιες; Το συμπερασμα σου ειναι λοιπον οτι αν εχεις 2 σκυλια διαφορετικου φυλλου (και ρατσας να υποθεσω) η στειρωση δεν ειναι λυση και αν δεν τα ελενξεις φτιαχνεις εκτροφειο καθαροαιμων ημιαιμων ....
 


Λεωνίδας Γ.

Active Member
12 Οκτωβρίου 2012
26
0
και με αυτο νομιζω οι γνωσεις μου ολοκληρωθηκαν ...gkamar απο τα threads που εχεις γραψει διαβαζεις τι γραφουν οι υπολοιποι η απλα απαντας αναλογα με το τι ειχε μεσα ο καφες που ηπιες; Το συμπερασμα σου ειναι λοιπον οτι αν εχεις 2 σκυλια διαφορετικου φυλλου (και ρατσας να υποθεσω) η στειρωση δεν ειναι λυση και αν δεν τα ελενξεις φτιαχνεις εκτροφειο καθαροαιμων ημιαιμων ....
Πιστευω το εθεσες πολυ σωστα...



Φιλε gkamar δεν ειναι σωστο να ζευγαρωνουμε τα σκυλια μας ειτε αυτα ειναι καθαροαιμα ειτε ημιαιμα (ολα σκυλια ειναι και ολα το ιδιο τα αγαπαμε).

Θα συμφωνησω μαζι σου οτι η στηρωση δεν ειναι η ΜΟΝΗ λυση. Μπορεις απλος να εχεις υπο ελενχο τον/ην σκυλο/α σου.
 


AchiTG

Well-Known Member
15 Σεπτεμβρίου 2012
238
1
...γιατι ο ξαδερφως μου εχει καθαροαιμο ζευγαρωντας 2 σκυλια ημαιμα ιδιας ρατσας.
[-X Παιδια μην κοροϊδευετε! Γίνεται....

Εμενα ενας ξαδερφως μου, ζευγαρωσε μια μυγα με ενα αλογο και εφτιαξε αλογομυγα! Καθαρόαιμη!

\\:D/
 


Λεωνίδας Γ.

Active Member
12 Οκτωβρίου 2012
26
0
[-X Παιδια μην κοροϊδευετε! Γίνεται....

Εμενα ενας ξαδερφως μου, ζευγαρωσε μια μυγα με ενα αλογο και εφτιαξε αλογομυγα! Καθαρόαιμη!

\\:D/
:eyecrazy::eyecrazy:\\:D/\\:D/=D>=D>

Εχω λιωσει...
Πολυ καλο φιλε...
 


LenaBorderCollie

Well-Known Member
17 Μαϊου 2012
489
0
33
Θεσσαλονίκη
Θα κάνω μεγάλη προσπάθεια απο εδώ και πέρα να μην ασχοληθώ άλλο με το συγκεκριμένο μέλος(αν και μου είναι λίγο δύσκολο γιατί προκαλεί) γιατί το βρίσκω πλέον ανούσιο και κουραστικό!

Υ.Γ. gkamar,χρησιμοποίησε που και που αυτή τη ριμάδα την αυτόματη διόρθωση ένα κλικ είναι...Μας βγαίνουν τα μάτια κάθε φορά!Και πριν δημοσιεύσεις κάτι διάβαζε το μια φορά αργά και δυνατά για να δεις αν όντως βγαίνει νόημα ή όχι!
 




gkamar

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2012
165
1
και με αυτο νομιζω οι γνωσεις μου ολοκληρωθηκαν ...gkamar απο τα threads που εχεις γραψει διαβαζεις τι γραφουν οι υπολοιποι η απλα απαντας αναλογα με το τι ειχε μεσα ο καφες που ηπιες; Το συμπερασμα σου ειναι λοιπον οτι αν εχεις 2 σκυλια διαφορετικου φυλλου (και ρατσας να υποθεσω) η στειρωση δεν ειναι λυση και αν δεν τα ελενξεις φτιαχνεις εκτροφειο καθαροαιμων ημιαιμων ....
Δεν ειναι κακη ιδεα
 




gkamar

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2012
165
1
Ο κόσμος πάντως βλέπω να είναι ο κόσμος διχασμένος σα αυτό το θέμα. Συμφωνά με την ψηφοφορία υπάρχει πλήρη αντιστοιχία στης δύο επιλογές, δεν ξερώ βεβαία εάν είναι απλή συγκυρία.
 




LenaBorderCollie

Well-Known Member
17 Μαϊου 2012
489
0
33
Θεσσαλονίκη
Ο κόσμος πάντως βλέπω να είναι ο κόσμος διχασμένος σα αυτό το θέμα. Συμφωνά με την ψηφοφορία υπάρχει πλήρη αντιστοιχία στης δύο επιλογές, δεν ξερώ βεβαία εάν είναι απλή συγκυρία.
Ή εχουν 2 άτομα τον ίδιο λογαριασμό ή είσαι διχασμένη προσωπικότητα!Δεν εξηγείται αλλιώς!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Ο κόσμος πάντως βλέπω να είναι ο κόσμος διχασμένος σα αυτό το θέμα. Συμφωνά με την ψηφοφορία υπάρχει πλήρη αντιστοιχία στης δύο επιλογές, δεν ξερώ βεβαία εάν είναι απλή συγκυρία.
Φτού σου να μην σε ματιάξω καλέ!!! Εσύ από ανορθόγραφος έγινες λόγιος σε μία ημέρα..αυτή η τεχνολογία κάνει θαύματα!!!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα