φωτογραφίες πρώτου stripping




sloan

Active Member
1 Φεβρουαρίου 2016
40
16
44
Αλλαξε χρωμα η εμενα μου φαινεται?
Τα αυτια δεν εμειναν:D κατω ε?
χρωμα οχι δεν θα το ελεγα ισως σου φαινεται επειδη ειναι διαφορετικος ο φωτισμος στισ φωτο....τωρα που τον ξεμαλλιασα...(χα χα) ειναι πιο γκριζος ισως. τα αυτια ναι...ειναι ενα θεμα...βασικα αυτες τις μερες ειμαστε συνηθως με το δεξι κατω και το αρριστερο καγκελο ορθιο!!!
 




sloan

Active Member
1 Φεβρουαρίου 2016
40
16
44
Black&silver ειναι η salt&pepper?
Salt&pepper...σου εβγαλα και καποιες φωτο τωρα για να δεις το στριπαρισμα...η τσουρομαδημα που του εκανα.....
 

Attachments

  • Like
Reactions: yasemin




sloan

Active Member
1 Φεβρουαρίου 2016
40
16
44
ετοιμος να πω οτι το χρωμα θ ααλλαξει κι αλλο
αλατοπιπερος μαρεσει...
και κατεβασε μουτρα που τον στριπαρες χαχα
Μονο μουτρα...τσαντιλα να δεις....τρελο γιελιο.αλλα απορω αν κανει ετσι μαζι μου..τι θα κανει με εναν αγνωστο γκρουμερ?θα τον φαει??
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Ωραιος ο αλατοπιπερος,εχει και καλη τριχα:love:
Θελει λιγο ακομη τσουρομαδημα:D σε καποια σημεια και καθαρισμα στα μαγουλα για να δειξει και το κεφαλι και αναμεσα στα φρυδια για να ξεχωριζουν:)
 


sloan

Active Member
1 Φεβρουαρίου 2016
40
16
44
Ωραιος ο αλατοπιπερος,εχει και καλη τριχα:love:
Θελει λιγο ακομη τσουρομαδημα:D σε καποια σημεια και καθαρισμα στα μαγουλα για να δειξει και το κεφαλι και αναμεσα στα φρυδια για να ξεχωριζουν:)
Οποτε τον μαδαω και στο κεφαλι και στα μαγουλα?αρα και κατω απο τον λαιμο?? Αντε και καλη τυχη μαγκες....ολη η καισαριανη θα μας ακουσει! Χα χα
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Mαδας το πανω μερος του κεφαλιου,τα μαγουλα θελουν μηχανη,μια λοξη γραμμη απο την ακρη του ματιου μεχρι την ακρη του στοματος και προς τα πισω.
Το λαιμο το ιδιο,κανεις ενα V μεχρι το κοκκαλο του στερνου.
Και τα αυτια τα καθαριζεις με τη μηχανη μεσα εξω.
Βρες ενα βιντεακι που δειχνει πως γινεται.
 


AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
@oreos μέχρι να κατασταλάξεις σε κάποιον/α groomer που θα σε ικανοποιεί, θα έχεις αυτές τις μικροαπογοητεύσεις. Μην απελπίζεσαι. Είναι μέσα στη χαρά της αναζήτησης !! Τα ίδια περάσαμε όλοι μας.

Ο ένας από τους δύο μπελάδες που έχουμε είναι ένα εκθεσιακό γουέστι, ο Ματ. Η groomer που μας φροντίζει είναι η κα Ελένη Μίντζη, μάλλον η καλύτερη στο χώρο της στην Ελλάδα

http://popaganda.gr/pop-news/eleni-mintzi-giati-olos-o-kosmos-milai-gi-aftin-tin-ellinida/

και στη συστήνω ανεπιφύλακτα. Στον Ματ κάνει στριπινγκ ΠΟΛΛΕΣ ώρες κάθε φορά και το κόστος όντως υψηλό, αλλά πίστεψέ με, το θεωρώ λίγο για τη δουλειά που κάνει.

Εδώ φωτο του Ματ πριν, κατά και μετά. Ο χαζόσκυλος κατά τη διάρκεια του στριπινγκ ΚΟΙΜΑΤΑΙ επάνω στο τραπέζι ....

image-0-02-01-c108fd37d5a20dcabab2cdd169052e026cd8dbe1280a1b546d85a1182e9738b1-V.jpg mat 2.jpg multi mat.jpg mat 3.jpg
 
  • Like
Reactions: d-friend




AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
@AGRIAN,
Βλεπεις καποια ομοιοτητα μεταξυ του τριχωματος του σκυλου σου και του σκυλου του @oreos
@yasemin
μόνο ο ειδικός μπορεί να το πει αυτό και μάλιστα να έχει και τα δύο σκυλιά μπροστά του. Από φωτό κανείς δεν μπορεί να ισχυριστεί το οτιδήποτε, ούτε θετικά ούτε αρνητικά. Εγώ ειδικά που είμαι άσχετος περί τα groomerικά, ούτε από κοντά δεν μπορώ !
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
@AGRIAN,
Δηλωνεις ασχετος και λογικο ειναι να μην μπορεις να δεις αυτο που βλεπει ενα εμπειρο ματι ακομα και απο μια φωτο.

Απο την αλλη προτεινεις μια αλλη groomer και στα δικα μου ματια αυτο ακυρωνει την πρωτη.
Ε εμενα αυτο μου φανηκε καπως αδικο και ειπα να το βγαλω απο μεσα μου βρε αδελφε:D
 
  • Like
Reactions: mareco


AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
Δεν ακύρωσα κανέναν. Πρότεινα ένα άλλο πρόσωπο για να πάρει μία δεύτερη γνώμη (αν θέλει) ο συμφορουμίτης. Αυτό το έκανα για να τον βοηθήσω μιας κι έχει παράπονα. Αν η πρώτη groomer έχει κάνει καλά τη δουλειά της, είμαι βέβαιος οτι οποιοσδήποτε σοβαρός groomer που θα δει το σκύλο του θα του το πει και η πρώτη θα δικαιωθεί.
Δεύτερες (και πέμπτες και δέκατες) γνώμες παίρνουμε παντού. Σε κτηνιάτρους, εκτροφείς, γιατρούς, δικηγόρους, λογιστές, μηχανικούς ...... οι groomers αποτελούν εξαίρεση και ακυρώνονται ;
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Δεν εγραψα πουθενα να μην παρει αλλη γνωμη και μια και δυο και τρεις και οσες θελει:)
 


AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
@AGRIAN,
Δηλωνεις ασχετος και λογικο ειναι να μην μπορεις να δεις αυτο που βλεπει ενα εμπειρο ματι ακομα και απο μια φωτο.

Απο την αλλη προτεινεις μια αλλη groomer και στα δικα μου ματια αυτο ακυρωνει την πρωτη.
Ε εμενα αυτο μου φανηκε καπως αδικο και ειπα να το βγαλω απο μεσα μου βρε αδελφε:D
Δεν εγραψα πουθενα να μην παρει αλλη γνωμη και μια και δυο και τρεις και οσες θελει:)
Τότε ;

Πού είναι η ακύρωση και η αδικία που θέλησες να βγάλεις από μέσα σου ;
 




sloan

Active Member
1 Φεβρουαρίου 2016
40
16
44
@sloan τελικα επειδη μαλλον εχω χασει επεισοδια απο που πηρες το σκυλακι σου?
Τον μουργο τον πηραμε απο βουλγαρια μεσω του Νικου Γκουβρα.ειναι εισαγωγεας
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Τον μουργο τον πηραμε απο βουλγαρια μεσω του Νικου Γκουβρα.ειναι εισαγωγεας
Μπορείς να διαβάσεις εδώ για τον Νίκο Γκούβρα και το dogcenter. Για να ξέρεις από που πήρες το κουτάβι σου
Ποσο αξιοπιστο ειναι το dogcenter.gr ?
Αγορά Schnauzer από dogcenter.gr είναι safe ?
Αναξιόπιστο το DogCenter


 


sloan

Active Member
1 Φεβρουαρίου 2016
40
16
44


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf