Aντιδράσεις για τους περιορισμούς...


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Εγώ βλέπω τους μεν να μην μας εξηγούν ΓΙΑΤΙ είναι παράνομο ... και πολλά άλλα ...

... και τους δε να λένε για τα αδέλφια του Αλφι που τα πάτησε αυτοκίνητο ...

θέλετε να σας πω την αντίδραση του μέσου ανθρώπου ?? Ασε καλύτερα ... ποιόν συμφέρει ?? Μήπως και τους δύο ??

Λίγη σοβαρότητα ... ;)
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Κοιτα για να μιλησω σοβαρα γιατι δεν εχω προθεση να προσβαλλω την εν λογω κυρια, πλακα εκανα! Ο κοσμος που στελενει ζωα εξψ=ω, τουλαχιστον τα παιδια που ξερω εγω εχουν στη συνεχεια επαφη με τους νεους ιδιοκτητες και μαθαινουν νεα των σκυλιων. Εχουν παει ολοι αυτοι οι πολεμιοι πρωτου κανουν καταγγελιες να ζητησουν να παρουν πληροφοριες για που καταληγουν τα σκυλια? Οι ετσι επειδη μας καθισε και ειμαστε επαναστατες και δε γουταρουμε γερμανους αμερικανους -σε αυτο δεν ειμαστε οι μονοι ειναι αληθεια- αγγλους γαλλους πωρτογαλλους λεμε για πειραματα. Ρε παιδια ακομα και αν ισχυαν ολα αυτα με την πολωνια και τη ρουμανια διπλα τον ελληνα το σκυλο θα θελανε? Για αυτο ρωταω, πηγε γη κυρια να ενημερωθει? Τι ειναι αυτο που αναφερει η φρεντσι που ειπε πως προτιμαει να τα δει να πεθαινουν παρα να τα στειλει στη γερμανια? Γιατι? Φανταζομαι οι προθεσεις πολλων ανθρωπων που ειναι κατα ειναι αγνες αλλα μπορουν να προκαλλεσουν κακο. Αρα αν θελου να βοηθησουν ας ζητησουν ελεγχο και αποδειξεις οτι τα σκυλια πανε σε καλα χερια. Οχι αντε γιουρια ολα τα σφαζουμε ολα τα μαχαιρωνουμε!
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu

Σκυλιτσα που εστειλα εγω εξω - με αυτην την φωτογραφια μπικε στο Ιντερνετ
Και ετσι "κανταντισε". Πειραματοζωα ειναι αλλιος νομιζω




Το σκυλακι το εστειλα πριν ενα χρονο- και εχω και σημερα ακομα επαφη με την Αννα- την καινουργια μαμα, η οπιοα μου στελνει και πολυ συχνα φωτογραφιες της!

Και πιστεψτε με- ΔΕΝ ειναι μεμονομενη περιπτοση!