Aπαράδεκτο θεμα στο πρωινο του mega.




golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Μολις μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι,πραγματικα ομως.Τοση βλακεια μαζεμενη δεν παλευεται.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Εχω να πω (πέραν από το απαράδεκτο της όλης υπόθεσης...) ότι παιδιά, ας το αναγνωρίσουμε! Ο κος Φερεκίδης είναι ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ. Ναι, με κεφαλαία γράμματα. "Τι? Με παλεύετε εμένα και τους ομοίους μου? Από φόρουμ κιόλας? Τώρα δείτε πόσο απλά μπορώ να σας πάω πίσω, πάω να διαφημιστώ στην τηλεόραση, όσο εσεις ιδρώνετε"

Και μετά ακούγομαι υπερβολική/γραφική όταν λέω ότι οι Εκτροφείς πρέπει να βγουν και να διαφημίζουν λίγο τους εαυτους τους και τη δουλειά τους...

Φφφ....

Ξέχασα, σημαντική διευκρίνηση... View at your own risk!
Ορατός κίνδυνος να σας έρθει να ξερνάτε πολλές φορές ανά δευτερόλεπτο :mad:
Αν αντέξετε να το δείτε καν..

άργησες...
Συμφωνω..
 






elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1
ελεος! το ειδα και εγω! αισχος αλλα τι καλυτερο να περιμενουμε απο αυτο το καναλι?
μας εδειξε καθαρα την επικληση στο συναισθημα και καποιος που δεν γνωριζει θα ηθελε πολυ να εχει ενα μικρο σκυλακι 'γουτσου' το οποιο φυσικα δεν θα αποκτησει απο καποιο εκτροφειο δεδομενου η κιουρια μας ειπε καθαρα οτι ειναι εισαγωγεας και οτι εχει και καταστημα.
λυπαμαι
 


KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
πάλι καλά που έχω κόψει να βλέπω τηλεόραση αφού πλέον απευθύνεται σε χαμηλού επιπέδου κοινό και φυσικά δείχνει μπούρδες.δυστηχώς όμως παρακολούθησα το απόσπασμα που βάλατε και μου ήρθε μία αηδία με αυτά που άκουγα και θέλω τώρα να κάνω εμετό.

δεν έχει παιδεία ο κόσμος στην χώρα μας όσον αφορά τα σκυλιά ,όσοι το είδαν γίνανε ακόμα χειρότεροι.τεράστια παραπληροφόρηση και λυπάμαι όποιος κράτησε κάτι απο τα λόγια τους.

οχοαχαοχοαχα πώς ξεκίνησε σχετικά με το γκόλντεν ρετρίβερ ,αν δεν μπεί αυτό σπίτι ποιό θα μπεί!! ακόμα χειρότερα στην συνέχεια λένε κάτι κοτσάνες και μένεις πραγματικά με το στόμα ανοικτό.
 
Last edited:


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Είχα ανοιχτή την τηλεόραση και λέω θα την κλείσω να διαβάσω .... Βλέπω σκυλάκια , ας τ αφήσω μπορεί να πουν κατι καλο σκέφτηκα...
Τι ήθελα να το δω?? Νεύρα νεύρα και ΝΕΥΡΑ !!!
Τα μαλτεζάκια δεν θέλουν βόλτα ! Τι να την κανουν;; αφου μπορουν να πηγαίνουν και σε πάνα !
Το κορυφαίο ήταν οτι αν δεν ζευγαρώσουν θα έχουν όγκους κλπ...
Έξαλλη !!!!
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Το είδα τώρα και φόρτωσα. Πάω να γράψω ένα χεστήριο.
Το τζακ ράσσελ (ο θεός να το κάνει) εν τω μεταξύ πήγαινε και δεν πήγαινε.
 


peter12x

Well-Known Member
13 Μαϊου 2012
154
0
Πάτρα
Θα έπρεπε εδώ και πολύ καιρό να μην βλέπαμε τηλεόραση ειδικά τις "ωραίες" ελληνικές εκπομπές (οι περισσότερες τουλάχιστον)
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
peter12x εγώ το είδα από εδώ... Το κακό είναι ότι το είδαν live πολλά, μα πολλά, άτομα που δεν έπρεπε να το δουν... Κι αυτά θα το μεταφέρουν...
 
Last edited:


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.743
Θεσ/νίκη
Σήμερα βιάστηκαν αγρίως τα ματάκια μου και η ακοή μου!

Εμετικό το πρωινό μου...

Έτυχε και είδα το συγκεκριμένο κομμάτι και εγώ, ανάθεμα...
 




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Κι εγώ εδώ το είδα, δεν το είδα Live.
Τα έγραψα και ξεθύμανα.
Ξέρω καλά πού θα μας γράψουν κι αυτοί βέβαια....πφφφφφφφφφφφφ
 








swkratisk

Well-Known Member
22 Σεπτεμβρίου 2012
145
1
serres
ρε αι σταδιαλα...
σκυλια για το σαλονι λεει ο αλλος. ναι ρε, διπλα στην τηλεοραση τα βαζουμε για ντεκορ.
τι ηθελα και το ειδα νυχτιατικα το θεμα?
ντουγρου για ....χεστηριο. εγινε μαστ η λεξη..
ελπιζω και εγω να επανορθωσει αυριο το ηλιθιο ζευγος της ελληνικης τηλεορασης.
 


Liana01

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2012
297
0
Πειραιάς
Απο εδώ το είδα τώρα. Στην αρχή η χαζή ξανθιά άρχισε να τα λέει καλά περί αδέσποτων κ.λ.π. αλλά στην πορεία σιχάθηκα. Τα παρουσίαζαν σαν λούτρινα μπιμπελό τα κακόμοιρα τα κουταβάκια. Δώστε απο ένα λούτρινο-παιχνίδι στα παιδιά σας και αφήστε τα να παίξουν. Επίσης, το μαλτεζ δεν τρέχει να φέρει το μπαλάκι??? Χα! Το μαλτέζ βολεύεται και σε μια γωνίτσα στην πάνα του? Ξανά χα! Το άμοιρο το τζακ ράσελ δε, δεν το είδα και πολύ καλά. Ασε που έχω σιχαθεί να βλέπω να παρουσιάζουν τα toys ως φυσιολογικά breeds. Αμ το άλλο! Αναπτύσσονται όγκοι αν δεν ζευγαρωθούν?
Που κάνετε τα παράπονά σας?
 


swkratisk

Well-Known Member
22 Σεπτεμβρίου 2012
145
1
serres
Που κάνετε τα παράπονά σας?
λιανα, χεστηρια, οχι παραπονα...
για πολλα χεστηρια ειναι οι ανθρωποι.....

ακου τι λεει ρε ο τυπος.
η λυση για οικογενειες με παιδια αλλα και χωρις παιδια.....