Aπαράδεκτο θεμα στο πρωινο του mega.














nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Ο ορισμός του κιτς!

"Δώρο από την κυρία",σαν να πήγαινε λουλούδια.Κάτα τ'άλλα η Φαίη ήταν εναντίον της αγοράς σκύλου,το τσάμπα όμως ουδείς εμίσησε.

Έκανε κ η άλλη η σκυλέμπορας την διαφήμησή της σε πρωινή ζώνη κ μεγάλο κανάλι με 50e κόστος!
Αυτά είναι.
 


Ektoras P.

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2012
78
1
Πεντέλη
Μπορει να πληρωσε και κατι παραπαω για τον τηλεοπικο του χρονο (ετσι δεν παει με τη διαφημηση;) αλλα το ποσο δεν θα το μαθουμε ποτε
 


swkratisk

Well-Known Member
22 Σεπτεμβρίου 2012
145
1
serres
το ολο θεμα εγινε γαργαρα σημερα, ρε παιδια?
δε μπορεσα να δω την αηδια τους.

ξερει κανεις τιποτα?
μετα απο τοσο βρίσιμο, μεσω mail , δεν ειπαν τιποτα?
 








foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Τι θεωρουσατε οτι μπορεί να έλεγαν;
Κι άντε να δεχθεί κανείς ότι οι παρουσιαστές και λοιποί συντελεστές διάβασαν κατάλαβαν κι έχουν την καλύτερη διάθεση να προωθήσουν την σωστή κυνοφιλία...
Το νομικό τμήμα του σταθμού πιστεύετε ότι θα τους άφηνε να πουν κάτι εναντίον όσων παραβρέθηκαν;
Αν αναφερθεί κάτι, χωρίς στοιχεία και δεδομένα και νομικές κινήσεις κι ότι άλλο χρειάζεται, το αποτέλεσμα θα είναι μηνύσεις για συκοφαντική δυσφήμιση...
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Εε... Θα μπορούσαν να κάνουν "συμπληρωματικό" ρεπορταζ και να δείξουν και την "άλλη όψη". Ουτε κίνδυνος για συκοφαντικη δυσφήμιση ούτε κάποιο άλλο νομικό πρόβλημα (νομίζω)
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Το θεμα ειναι οτι απο χτες τουλαχιστον 20 ανθρωποι μου εχουν πει ποσο ωραια ηταν η εκπομπη,τι χαριτωμενα κουταβια ηταν αυτα,ποσα ηξεραν αυτοι που μιλησαν!

Και το χειροτερο.....ουτε ο κτηνιατρος τους δεν τους ειχε πει για τους ογκους οποτε βουρ για ζευγαρωμα!
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Δυστυχώς δεν υπάρχει άλλη πλευρά χωρίς να κατηγορηθεί η πρώτη...

Η σωστή προσέγγιση για να αποκτήσεις καθαρόαιμο είναι ο επίσημος και σωστός εκτροφέας;
Γιατί;
Κι εγώ που έλεγες χθες ότι είμαι η σωστή πηγή γιατί δεν είναι σωστή;
Από που κι ως που με κατηγορείς;

Ο σκύλος θέλει βόλτα κι όχι πάνα..
Εγώ χθες ήμουν ψεύτης;

Ο σκύλος δεν χρειάζεται να αναπαραχθεί..
Εγώ πάλι ψέμματα έλεγα;

Με εκθέτεις...


Για να είμαστε σίγουροι ότι δεν θα αρχίσει κανείς να με βρίζει, το εγώ είναι τρόπος του λέγειν..δεν ήμουν χθες στην εκπομπή..:p
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Αν δεν είχε λογαριασμό ήδη στο φόρουμ ο εν λόγω κύριος, κι αν δεν ήξερα ότι απαγορεύονται οι διπλοι λογαριασμοι, μα τω Θεώ, μετά από τέτοιο πόστ θα ήμουν σίγουρη ότι εσύ ήσουν χθες εκεί. Και δεν είχες τσοπανοκούταβα για να μην καρφωθείς. *lingua* *lingua*
 






mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Ισχύει παιδιά. Δε μπορούν να εκθέσουν έτσι απλά τον καλεσμένο τους. Κρίμα που πληροφορείται έτσι ο κόσμος..
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.125
Μηνύματα
895.943
Μέλη
19.939
Νεότερο μέλος
steliosstel