Barf vs Ξηρά τροφή..??




Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Δεν τα καταφερνουμε τελικα με την barf:( αφαιρεσα εντελως την ξηρα, μονο με κοτοπουλο πηγαινε καλα.. παω να βαλω μοσχαρι σιγα σιγα τα κακα χαλια παλι.. ξαναδινω κοτοπουλο να ηρεμησει για λιγο, φτιαχνουν τα κακα αλλα το βραδυ εκανε εμετο 4 φορες.. τον αφησα μια μερα χωρις φαι.. τωρα εδω κ δυο μερες δεν κανςι κακα σχεδον καθολου, σημερα ξεκινησε να κανει με κατι σαν πουρε πολυ σκουρο.. κ εχουμε κ ταξιδι μπροστα μας.. δεν ξερω αισθανομαι οτι τον βασανιζω.. μα τι ευαισθησια ειναι αυτη.. σκεφτηκα σαν εναλλακτικη και το μαγειρευτο αλλα εκει μπερδευομαι με το ασβεστιο.. δεν ξερω αν θα τα καταφερουμε τελικα:(
 


lostresam

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2016
428
422
29
σταματα το σκετο ωμο και συνεχισε για αρκετο διαστημα ξηρα + ωμο,εκει δηλαδη που τα κακα του ειναι καλα.
Θελει χρονο αν ο σκυλος ειναι ευαισθητος κ ο ανθρωπος υπομονη!
 
  • Like
Reactions: Δημητρα_kme


Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Ναι θελω να προσπαθησω δεν θελω να τρωει μονο ενα πραγμα ο σκυλος.. απαισιοδοξω καμια φορα αλλα δεν θα τα παρατηρω ετσι ευκολα:unsure::mad::D παω ενα βημα πισω κ θα συνεχισω αργα και σταδιακα..
 


Triantafyllos3

New Member
21 Αυγούστου 2018
1
0
22
Παιδιά, θέλω βοήθεια. Έχω ένα τζακ ράσελ και θα του ξεκινήσω barf. Θέλω να ρωτήσω ποια είναι η διαδικασία που θα ακολουθώ. Ευχαριστώ!