Dog lovers Gold Ξηρά τροφή -την ξέρει κανείς;


Christosp

Well-Known Member
25 Απριλίου 2011
822
6
ΑΙΓΑΛΕΩ . ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
περιεργο καθε 3-4 διαρροια ...

Να κανω μία περιεργη ερωτηση μηπως πας καπου με τον σκυλο καθε 3-4 μερες ? για μπανιο, σε καποιο εξοχικό σε καποιον φιλο κτλ κτλ
 


George_Nafplio

Well-Known Member
25 Ιουνίου 2012
116
1
Ναύπλιο
Όχι πάμε καθημερινά βόλτα 1-1,5 ώρα με απόλυτο έλεγχο στις κινήσεις της. Συναντάμε φίλους και γνωστούς που τη χαϊδεύουν όπως και σκυλιά που μυρίζονται παίζουν κλπ.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Αυτό με το κάθε 3-4 μέρες διάρροια το είχαμε κι εμείς μετά που σκλήρυναν τα κακά τους. Απλά δεν ήταν κάθε 3-4 αλλά κάθε 5-6.. Κάποιες φορές είχαμε και πράσινη μεμβράνη. Δεν τρώμε λιχουδιές.
 








cantona

Well-Known Member
23 Αυγούστου 2011
76
13
Εχει επικοινωνησει κανεις προσφατα με το μαγαζι;Προσπαθω να βρω τον Παναγιωτη απο την Παρασκευη στο κινητο και στο σταθερο αλλα δεν απανταει.Και σημερα θα μου τελειωσει η τελευταια μεριδα για τα κοριτσια.
 


George_Nafplio

Well-Known Member
25 Ιουνίου 2012
116
1
Ναύπλιο
Τελικά εγώ την άλλαξα εξ αιτίας του προβλήματος που αναφέρω εδώ με την Belcando Dinner και μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα με διάρροιες. 20 μέρες τη δίνω και δεν είχε πρόβλημα ούτε από την πρώτη μέρα της αλλαγής. Πιθανότατα η doglovers δεν της καθόταν καλά...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Εχει επικοινωνησει κανεις προσφατα με το μαγαζι;Προσπαθω να βρω τον Παναγιωτη απο την Παρασκευη στο κινητο και στο σταθερο αλλα δεν απανταει.Και σημερα θα μου τελειωσει η τελευταια μεριδα για τα κοριτσια.
Αθήνα μένεις;
Αν θέλεις, κάνε ένα τηλέφωνο στο 2109422032, μήπως έχει ξεμείνει κανένα σακί.
 


cantona

Well-Known Member
23 Αυγούστου 2011
76
13
Λουτσα ειμαι αλλα αν χρειαστει θα κατεβω Αθηνα.Μαγαζι ειναι στο τηλεφωνο που μου δινεις;Γιατι ηξερα πως δεν δινουν σε μαγαζια.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Μαγαζί είναι.
Ειδική περίπτωση.
Για τους φίλους του φόρουμ :)

Αν και...τους παιδεύει πάααρα πολύ ο...Παναγιώτης με τους ρυθμούς του και δεν ξέρω αν θα τους έχει μείνει τίποτα :rolleyes:

Πάντως, δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις.
 


martha_aris

Well-Known Member
26 Μαϊου 2011
179
0
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Την τελευταία φόρα και γω ζορίστηκα για να τον βρω στο τηλέφωνο σχεδόν 2 εβδομάδες.. Μήπως για τους φίλους του φόρουμ να δώσει και σε κανένα μαγαζί στην Θεσσαλονίκη??? Μόνο στην γειτονιά μου την αγοράζουν 4 άτομα..
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Δυστυχως μετα απο 5 μηνες θα την αλλαξω και εγω μιας που τα κακα δεν στρωνουν
με τιποτα ουτε σε ποσοτητα ουτε και σε ποιοτητα. Ξαναγυριζουμε εκει που ειμασταν
στην Acana και αν ερθουν οι καινουργιοι κωδικοι βλεπουμε αν θα ξαναλλαξουμε.
 


ruby

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2011
95
1
Εγω μια χαρα την εχω βολευτει, εχει ταιριαξει και απολυτα στη Ρουμπι, τωρα παλι εκλεισα για να μου φερει (2)
5 κιλα, αφου νομιζω οτι μου μπαγιατευει το 15 κιλο.
 




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Προχτές μου παρέδωσαν 3 τσουβάλια, δε νομίζω να έκλεισαν από τη μία μέρα στην άλλη!
 






Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Ναι, εδώ και μέρες, αλλά εγώ παρέλαβα τροφές όσο το site είναι κατεβασμένο!
Τοτε ισως απλώς το ξανασχεδιαζουν. (Γιατι εδω που τα λεμε ηταν για τα πανηγυρια απο αισθητικης αποψης.)