Dog lovers Gold Ξηρά τροφή -την ξέρει κανείς;




martha_aris

Well-Known Member
26 Μαϊου 2011
179
0
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Είχα δυσκολευτεί και άλλες φορές να τον βρω αλλά αυτή την φορά μου φαίνετε ότι έκλεισαν εντελώς.... Κρίμα πραγματικά γιατί μας είχε κάτσει πολύ καλά και σαν τροφή και στο οικονομικό αλλά τώρα τελείωσε η τροφή και δεν έχουμε ούτε να κάνουμε μεταβατική αλλαγή έστω λίγες μέρες.. Οπότε θα του στείλω σε πακέτο τις τα νερουλά κακάκια μας των πρώτων ημερών έτσι για τιμωρία :p!!!!
 




Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
παιδιά λήξη συναγερμού!
Όλα καλά με την τροφή,τα τηλεφωνα ισχύουν κ η σελίδα θα ξανανέβει σύντομα με νέο κωδικό με σολωμό!!
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
παιδιά λήξη συναγερμού!
Όλα καλά με την τροφή,τα τηλεφωνα ισχύουν κ η σελίδα θα ξανανέβει σύντομα με νέο κωδικό με σολωμό!!
Kι οτι ειχα αποφασισει να παω σε Acana... Θα το σκεφτω δις.
 






martha_aris

Well-Known Member
26 Μαϊου 2011
179
0
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όποιος δοκιμάσει κάποιον από τους καινούργιους κωδικούς (1. με σολομό 2. με γαλοπούλα,κότα) ας ενημερώσει για τα αποτελέσματα γιατί από όσα διάβασα στο νορβηγικό site η τροφή είναι πολύ καλή (ιδικά αυτή με τον σολομό) αλλά ελαφρώς ακριβότερη, θα έχει 57 τα 13 κιλά.
 




martha_aris

Well-Known Member
26 Μαϊου 2011
179
0
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ελαφρώς δεν το λες!
πολύ ακριβότερη είναι
Λέω ελαφρώς γιατί ο απλός κωδικός βγαίνει 15κιλά περίπου 53ε με τα μεταφορικά για μένα, οπότε με αυτή θα βγαίνει 60ε στα 13 κιλά δηλαδή περίπου 10ε πιο ακριβή. Αυτό βέβαια το βλέπω έτσι γιατί ένα τέτοιο τσουβάλι θα μας πάει για ούτε και γω ξέρω πόσους μήνες. Φαντάζομαι για κάποιον με 2-3 σκυλιά μεγαλόσωμα είναι πολύ ακριβότερη και όχι ελαφρώς ακριβότερη οκ !
 


chrispapas

Well-Known Member
20 Ιουνίου 2011
1.359
25
Λέω ελαφρώς γιατί ο απλός κωδικός βγαίνει 15κιλά περίπου 53ε με τα μεταφορικά για μένα, οπότε με αυτή θα βγαίνει 60ε στα 13 κιλά δηλαδή περίπου 10ε πιο ακριβή. Αυτό βέβαια το βλέπω έτσι γιατί ένα τέτοιο τσουβάλι θα μας πάει για ούτε και γω ξέρω πόσους μήνες. Φαντάζομαι για κάποιον με 2-3 σκυλιά μεγαλόσωμα είναι πολύ ακριβότερη και όχι ελαφρώς ακριβότερη οκ !

Ανοιχτή τροφή μετά από 40-50 μήνες αρχίζει να χάνει αλλοιώνεται.
 






Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Να ρωτησω κι εγω κατι γιατι οπου να ναι τελειωνει το τσουβαλι:
Στην doglovers υπάρχει χονδροϊτινη; Καπου πηρε το ματι μου οτι δεν εχει αρκετη ποσοτητα μεσα κλπ και οτι ισως θα πρεπει να δινεις συμπληρωμα, κατι τετοιο.. Αλλα επαναλαμβανω για να μαι σαφης, δεν θυμαμαι ακριβως τι διαβασα και που.

Αν ξερει καποιος... :)
 




Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Αρα δεν περιέχει, σωστά; Και αν ναι, πως γινεται αυτο; Δεν ειναι απαραιτητες ουσιες για τον σκυλο;
 


martha_aris

Well-Known Member
26 Μαϊου 2011
179
0
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ανοιχτή τροφή μετά από 40-50 μήνες αρχίζει να χάνει αλλοιώνεται.
Εγώ παίρνω είτε 5κιλο είτε 15κιλο και το μοιράζομαι με άλλη μία κοπέλα οπότε δεν προλαβαίνει να αλλοιωθεί.. Αλλά τώρα μίας και θίχτηκε το θέμα αν κάνω αποθήκευση σε στεγνό και σκιερό μέρος καλά τυλιγμένη ή μέσα σε τάπερ πάλι υπάρχει πρόβλημα γιατί το καλοκαίρι ας πούμε που δεν έτρωγε καθόλου μας πήγε και 2 μήνες ένα 5κιλο.
 




KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
υπάρχει στην πάτρα αυτή εδώ γτ στο site δεν βρίσκω σημεία πώλησης,επιπλέον το αυγό που έχει πρωτείνη δεν το αποφεύγουμε?
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Δεν υπάρχουν σημεία πώλησης, πρέπει να πάρεις τηλέφωνο να παραγγείλετε.
Το αυγό κάνει καλό σε λογικές ποσότητες.