SOS εχασα το σκυλο μου !










Spirito_Ch

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2016
58
64
30
Και τι κακό εχει μα λεσβία; :barefoot:
χαχαχαχαχαχαχα κοιτα απο μια οπτικη καλα τα λες! απο την δικη μου ομως δεν μου κανει :p δε μου φαινεται σα να θελει να κυριαρχησει γιατι με το που παει να το κανει της μιλαω και πεφτει κατω ανασκελα σα να μου λεει παραδινομαι οποτε?
 






Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Το καβάλημα στους σκύλους έχει να κάνει με πολλούς λόγους, εκτός της αναπαραγωγικής διαδικασίας. Άλλες φορές κυριαρχία, άλλες παιχνίδι, άλλες ένταση/φόρτιση κ.α. Το κάνουν και τα αρσενικά και τα θηλυκά. Δεν έχει να κάνει με σεξουαλικές προτιμήσεις, ούτε ευχαρίστηση.

Απλά μην την αφήνεις να το κάνει. Τόσο απλό. :)
Θα το πάρει πρέφα μετά από κάποιες επαναλήψεις και θα το κόψει.
 


Spirito_Ch

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2016
58
64
30
Το καβάλημα στους σκύλους έχει να κάνει με πολλούς λόγους, εκτός της αναπαραγωγικής διαδικασίας. Άλλες φορές κυριαρχία, άλλες παιχνίδι, άλλες ένταση/φόρτιση κ.α. Το κάνουν και τα αρσενικά και τα θηλυκά. Δεν έχει να κάνει με σεξουαλικές προτιμήσεις, ούτε ευχαρίστηση.

Απλά μην την αφήνεις να το κάνει. Τόσο απλό. :)
Θα το πάρει πρέφα μετά από κάποιες επαναλήψεις και θα το κόψει.
δεν την αφηνω βεβαια ! μολις παει να κανει κινησει της κοβω τον αερα επι τοπου! το εψαξα και στο ιντερνετ και απο οσα διαβασα τα μονα που μου φαινονται λογικα ειναι το οτι την τρωνε τα ραμματα η οτι εχει ενταση που χρειαζεται να εκτονωσει! ολη την βδομαδα που περασε μετα την εγχειρηση ειχαμε μειωσει τη διαρκεια της βολτας και του παιχνιδιου γιατι δε θελαμε να προκαλεσουμε καποιο προβλημα αλλα σιγα σιγα γυρνανε ολα στο φυσιολογικο ! οποτε θα περιμενω και θα δειξει... παντως μου εκανε τρομερη εντυπωση ! ευχαριστω για την απαντηση !
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.077
Athens
Ποντάρω κι εγώ στην ένταση, πιθανό ελαφρύ "σοκ" και στην ενόχληση από τα ράμματα.
Το θέμα έντονο και συνεχές καβάλημα το είχα στον πρώτο μου σκύλο, φού προηγουμένως είχε μείνει 10 μέρες σε κλινική για πολλαπλές επεμβάσεις.
 
  • Like
Reactions: Spirito_Ch


Spirito_Ch

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2016
58
64
30
Ποντάρω κι εγώ στην ένταση, πιθανό ελαφρύ "σοκ" και στην ενόχληση από τα ράμματα.
Το θέμα έντονο και συνεχές καβάλημα το είχα στον πρώτο μου σκύλο, φού προηγουμένως είχε μείνει 10 μέρες σε κλινική για πολλαπλές επεμβάσεις.
πολλαπλες επεμβασεις? πφφφφφ.... :(
σιγουρα της περισευει ενεργεια για εκτονωση αλλα αν και μπαινουμε σιγα σιγα στο προγραμμα μας δε τη βλεπω να σταματαει το "αλμα επικοντο" ...τι να πω. ο χρονος θα δειξει...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.795
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π