Απολλων....Αkita Inu


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Πραγματικά ακόμα και εγώ εντυπωσιάζομαι.... Τι ασχολειστε πια????

θα γινουμε πολλες οι αργόσχολες γεροντοκόρες που ασχολουμαστε όλοι μέρα με τα σκυλια μας και δεν τα ξύνουμε σαν τον mazas....




mazas....δεν την πουλεύεις γιατι μας τα πρηξες???? αντε και ειμαι και κουρασμένη και εχω και 3 παιδιά να ταϊσω....
ghelly προσπαθησα να σου στειλω αλλα δεν εχεις χωρο γι αλλα μηνυματα λεει και πρεπει να διαγραψεις καποια.διεγραψε λιγο για να σου πω (off topic ε? σορρυ ) :p
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ghelly προσπαθησα να σου στειλω αλλα δεν εχεις χωρο γι αλλα μηνυματα λεει και πρεπει να διαγραψεις καποια.διεγραψε λιγο για να σου πω (off topic ε? σορρυ ) :p
κατσε να πιασει τοπο αυτό το θρεντ επιτέλους

εσβησααααα
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
KAI PALI SORRY GIA TA AGGLIKA

eimai anti emporikh exw petsopadiko skylo den epsaksa na kathgorhsw kapoion varesa to kefali moy ston toixo den zhthsa ta resta!!!! sons of anarchy epimenw!!!!
καρα οφφ αλλα ναι...sons of anarchy rules! να πω και true detective υπερ ρουλς και αποχωρω απο το θεμα
 




Vaggoulas

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
60
3
Volos, Greece
Χαχααχαχχα συνεχίζει ακόμα??? Κι από ότι διαβάζω τον χαρακτηρίσαμε και απρεπώς??? Trol ήταν ο βαρύτερος χαρακτηρισμός που ξεστόμισα και ζητάω συγνώμη. Είναι πολύ "λίγος" για να σε χαρακτηρίσει πλήρως. ΧΑχαχαχΑΧΑΧΑΧ. Πραγματικά υπάρχει συγκεκριμένη ονομασία για την περίπτωσή σου στην κλινική ψυχολογία, αλλά δε θα επεκταθώ...

Κρίμα για το "Ακιτάκι". Είναι και πανέμορφο...
 














Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
boardwalk empire
(δεν εχει τελειωσει ακομα, αλλα ειναι για παρελθοντο-μακελειο-λαγνους)
 
Last edited:


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Ρε παιδιά έλειψα μία μέρα!!!!!Πόσα πόστ γράψατε?????



Respect!!!!
Τώρα σκέφτομαι να ξεκινήσω Breaking Bad.
Άνετα! Πωπω το τι καντήλι κατέβασα στον πρωταγωνιστή δεν περιγράφεται!
 






συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
ναι berna συμφωνω μαζι σου. τελειωσα το dexter (τραβωντας το απο τα μαλλια ομολογω...)Να φανταστεις οτι μεχρι την τριτη σεζον εχει ενα ενδιαφερον. Μετα οσο παιρνουσαν τα χρονια "βαρυνε" πολύ. Το έβλεπα μόνο ενω εκανα γυμναστική αλλιώς δεν κατεβαινε.
Breaking bad, δεν εχω λόγια , πραγματικά άψογο στο είδος του.
Αλλά πάνω απ'ολα, μιας και το έχω φρέσκο, το true detective. Σε μαγνητιζει, κάθε στιγμη του ειναι καθηλωτικη. Μια σεζον μόνο μέχρι τώρα αλλά ειναι αυτοτελης!
 


tarantoula

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2013
176
28
Εφτασα κάπως στην τρίτη σεζόν και χασμουριέμαι ακόμα... Να, έβαλα να βλέπω επεισόδιο, το κόψα στη μέση, και μπήκα στο φόρουμ...

Καταλαβαίνετε...
Αν θυμάμαι καλά οι δύο τελευταίες ήταν πολύ καλές σεζον....
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.885
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Αν θυμάμαι καλά οι δύο τελευταίες ήταν πολύ καλές σεζον....
ναι berna συμφωνω μαζι σου. τελειωσα το dexter (τραβωντας το απο τα μαλλια ομολογω...)Να φανταστεις οτι μεχρι την τριτη σεζον εχει ενα ενδιαφερον. Μετα οσο παιρνουσαν τα χρονια "βαρυνε" πολύ. Το έβλεπα μόνο ενω εκανα γυμναστική αλλιώς δεν κατεβαινε.
Breaking bad, δεν εχω λόγια , πραγματικά άψογο στο είδος του.
Αλλά πάνω απ'ολα, μιας και το έχω φρέσκο, το true detective. Σε μαγνητιζει, κάθε στιγμη του ειναι καθηλωτικη. Μια σεζον μόνο μέχρι τώρα αλλά ειναι αυτοτελης!
Α καλά... Και η φίλη μου μού λέει πως η τρίτη και η τέταρτη είναι οι καλύτερες... μέχρι τώρα πάντως έχω σκυλοβαρεθεί! Σιγά το θρίλερ!

Breaking Bad είναι φανταστική σειρά, απ' τις αγαπημένες μου.

TD η επόμενη όταν (και αν) τελειώσω με τον Dexter.

ΥΓ. Το φόρουμ χρειάζεται οσονούπω μια OFF TOPIC ενώτητα!
 




Marilen

Active Member
25 Φεβρουαρίου 2014
35
0
Σήμερα είδα το τελευταίο επεισόδιο TD. Πολύ καλό αλλά πολύ αναμενόμενο. Πάντως δε βαρέθηκα στιγμή.

Breaking Bad λατρεύω, αν και στο τέλος μου τα χάλασε λίγο.

Για το homeland έχω ακούσει, αλλά δεν έχω βρει χρόνο να το αρχίσω ακόμα.