Εμείς και ο Alpen (Νέα μέλη)






jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Χρονιά μας πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!

Πριν 1 χρονο γεννήθηκε αυτο το μπουμπούκι!!

1 χρονος περασε και ουτε που το καταλαβα!
Ουτε εγω ουτε ο Αλπεν. Ενας χρονος φουλ παιχνιδι,εκπαιδευση,αγαπες,κρεπαλες (δυσκολο για ΓΠ,ευκολο για τον Αλπεν)... πρωινα ξυπνήματα και βραδινά χουχουλιάσματα....

Καλα και κακα.

Εαν γυρνουσα τον χρονο πισω και μου ελεγε καποιος:
Θες να παρεις αυτο το κουταβι απο ΒΥΒ,δεν εχει χαρτια,δεν θα μπορει να παει σε εκθεση, θα χρειαστει χειρουργείο στον ακγωνα θα χαλασεις μια μικρη περιουσια στους χειρουργους και κατα συνεπεια ισως να μην ασχοληθείτε και με κυναθληματα,θα...θα....θα...θα....

Θα απανταγα: Ποτε μπορω να τον παρω?

Ευχομαι λοιπον να μηνει διπλα μου ο φιλαρακος μου για πολλα χρονια ακομα,γερος και δυνατος.
Μακαρι ολα τα σκυλια του κοσμου να ηταν σαν τον Αλπεν. Θα υπηρχαν πολλοι JimboGS ευτυχισμένοι.

Χρονια σου πολλα αντρακλα μου!



Κάναμε την αμαρτία και φάγαμε 1 μικρο κομματάκι τούρτα!
 


arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Χρόνια του πολλά....να τον χαίρεσαι και να περάσετε πολλά γενέθλια ακόμα μαζί :).....

Να είναι γερός και ευτυχισμένος!!! Τούρτα σοκολάτα του έδωσες :confused:???
 




aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Εντελώς τυχαία ε???

Να τον χαίρεστε παιδιά!!! Πάντα με υγεία! :) Είναι πολύ πολύ όμορφος και καλό παιδί!
 




zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
πολυ καλος ο μικρος,μπραβο!
που και που και εμενα μου πεφτουν.. αλλα οχι στο πατωμα στο στομα του κατευθειαν.
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Να τον χαίρεσαι τον όμορφο σου και να είναι πάντα υγιής και καλότυχος όπως όταν τον υιοθετήσατε εσείς!
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Να είναι παντα καλά και υγιης, και εσυ ευτυχισμένος για όσα σου προσφέρει...


Ποιος σφουγγάρισε μετά την τουρτα?
Εμείς κομμάτι δεν εχουμε?
 






sevita

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
97
0
Πρεπει να τον βγαζετε συνεχεια για να μαθει οτι πρεπει να τα φτιαχνει εξω. Εγω βρισκομαι σε καλο δρομο ειναι 5.5 μηνων και δεν τα κανει πλεον. Ομως την βγαζω συνεχεια.. Βέβαια πηγε 4,5 μηνων για να καταλλαβει οτι πρεπει εξω να τα φτιαχνει.. Κι εγω με μια σφουγγαριστρα ειμουν γιατι κατουρανε πολλες φορές... Ομως ειναι και στο σκυλακι. π.χ. άλλα σκυλακια απο μονα τους δεν τα κανουν και περιμενουν να τα βγαλεις.. Τυχεροι αυτοι που τα εχουν. Παντως χρειαζεται πολυ υπομονή και αγαπη...
 


sevita

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
97
0
Χρονια του πολλα!!! Να ζησει και εσεις να ειστε καλα να τον προσεχετε και να τον αγαπατε γιατι ειναι τα πιο αξιολατρευτα πλασματα του κοσμου... Θα σας ειναι παντα πιστός και θα σας αγαπαει οτι κι αν του κανετε... Να σας ζησει και παλι!!
 




sevita

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
97
0
Δεν ειχα διαβασει πιο κατω και νομιζα οτι ειναι πολυ μικρος και εγραψα για την τουαλετα. Μετα που πηγα πιο κατω ειδα οτι ειναι μεγαλος...... Και παλι να σας ζησει ο κουκλος
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.851
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981