Athens Canine Society (O.K.A.)


Status
Κλειδωμένο θέμα

kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
μα και το σκυλάκι το καυμένο δεν έμοιαζε με αγόρι...άσε που έπρεπε να είχε γράψει ανάρχις εκτός απο όχι αρκετά μυώδης(πολυ αμφιβάλλω ότι το λένε έτσι αλλά έχει πλάκα)

βάλε κανα φιόγκο καλύτερα:D
 


pepes

Active Member
1 Νοεμβρίου 2008
34
0
η μπόχα τις σκατίλας
η μυρωδιά του χνώτου 400 σκύλων που επι το πλείστον πεινάνε και διψάνε-για να είναι σε εγρήγορση λέει "άμα φάει θα θέλει και να κοιμηθεί"
καθώς και η ανελέητη οχλαγωγία των πωλητών και αγοραστών κυνηγετικών ειδών (γνωστοί ένθεν και ένθεν για το σαβουάρ βίβρ και το τάκτ με το οποίο χειρίζονται την γλώσσα και πιό πολύ τα σκυλιά τους:mad:)
καβαλίνες θα έχει φέτος???

καλή κίνηση το άνοιγμα προς τον πολύ κόσμο αλλά βρωμάει πολύ ρε γαμώτο
να σκάσω με μάσκα οσμών
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Η αλήθεια είναι ότι πέρσυ εκεί που ηταν τα άλογα μύριζε απίστευτα!!!:p
Περιμένω εντυπώσεις από την σημερινή μ΄΄ερα γιατί δεν κατάφερα να παώ!:(
 


dimiv

Well-Known Member
18 Αυγούστου 2008
506
0
50
Αθήνα
η μπόχα τις σκατίλας
η μυρωδιά του χνώτου 400 σκύλων που επι το πλείστον πεινάνε και διψάνε-για να είναι σε εγρήγορση λέει "άμα φάει θα θέλει και να κοιμηθεί"
καθώς και η ανελέητη οχλαγωγία των πωλητών και αγοραστών κυνηγετικών ειδών (γνωστοί ένθεν και ένθεν για το σαβουάρ βίβρ και το τάκτ με το οποίο χειρίζονται την γλώσσα και πιό πολύ τα σκυλιά τους:mad:)

+ τα τσιγάρα :mad: απίστευτο που επιτρέπεται το κάπνισμα σε ενα κλειστό χώρο με τόσο κόσμο!!

εγώ πήγα στον στίβο που με ενδιέφερε είδα τα σκυλιά που ήθελα και όπου φύγει φύγει
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
+ τα τσιγάρα :mad: απίστευτο που επιτρέπεται το κάπνισμα σε ενα κλειστό χώρο με τόσο κόσμο!!

εγώ πήγα στον στίβο που με ενδιέφερε είδα τα σκυλιά που ήθελα και όπου φύγει φύγει
κάπνισμα σε κλειστό χώρο :mad::eek::mad: πω πω τα κακόμοιρα τα bulldog
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
καμια φωτό απο την εκθεση ???

κανενα αποτελεσμα???

με ενδιαφερουν τα ροττ τα μποξερ και τα ντομπερμαν:)
 


Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
:D Μακη με προλαβες
Ομαδα 2
Videaki για οσουν δεν μπορεσαν να ερθουν

[video=youtube;sMiw7QYj2YQ]http://www.youtube.com/watch?v=sMiw7QYj2YQ[/video]
 
Last edited by a moderator:


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
ΜΠΡΑΒΟ Σοφία μου!

Ωραία ήταν ε?

Ακούω φωνές!!!
καλό αυτό για τους καινούργιους των εκθέσεων-να καταλαβαίνουν και τι γίνετε...
 


Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
Εγω πηγα γυρω στις 12,00

Κοοοοοοοοοσμος :eek:
Δεν μπορουσα να παρω ανασα :(

Μετα απο καμια δυο ώρες τα πραγματα ηταν καλύτερα (μπορουσα να αναπνευσω δηλαδη).

Απο κρισεις δεν εχω ιδεα,κανενα ''βαρβατο'' παραπονο δεν ακουσα


*παντως τη σκύλα μου δεν θα την πάω ποτε (εκτος αμα παιζουμε 14,30)
 






nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
o ποιμ.κεντρικης ασιας ειχε κερκιδα απο την αρχη...:p

ωραιο το βιντεακι...θενκςςςς σοφια
 


sexbistol

Well-Known Member
27 Φεβρουαρίου 2009
78
0
καμια φωτό απο την εκθεση ???

κανενα αποτελεσμα???

με ενδιαφερουν τα ροττ τα μποξερ και τα ντομπερμαν:)


Aποτελεσματα
rott

ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ
[1]sango se yngo rot
[2]loukas von der leuchtenbrucke

ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ
[1]falco von der leuchtenbrucke
[2]frankie von der Hunde hutte
[3]gomez vod der hundeutte
[4] faabio v.d. leuchtenbrucke

ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ
[1]roxy von der hundehutte C.A.C.I.B
[2]addi R. C.A.C.I.B R. C.A.C
[3]Haja von Burgthann
[4]destiny lnvadar

ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ
[1]tania von der leuchtenbrucke
[2]aska von der leuchtenbrucke
[3]face von der hundehutte
 


mpanis

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2007
132
0
thessaloniki
αποτελεσματα rott

ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ
[1]sango se yngo rot
[2]loukas von der leuchtenbrucke

ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΡΣΕΝΙΚΩΝ
[1]falco von der leuchtenbrucke
[2]frankie von der Hunde hutte
[3]gomez vod der hundeutte
[4] fabio v.d. leuchtenbrucke

ΕΦΗΒΩΝ ΘΗΛΥΚΩΝ
[1]roxy von der hundehutte C.A.C C.A.C.I.B
[2]addi R. C.A.C.I.B R. C.A.C
[3]Haja von Burgthann
[4]destiny lnvadar

ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΗΛΥΚΩΝ
[1]tania von der leuchtenbrucke
[2]face von der hundehutte
[3]aska von der leuchtenbrucke
 






sexbistol

Well-Known Member
27 Φεβρουαρίου 2009
78
0
Αν και εχω μια υποψια για το εφηβων αρσενικων τωρα νομιζω οτι ειναι πιο σωστα...!
τη αινοης είναι κατή λάθος
 
Last edited:


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Παναγιώτη, όταν βλέπω τις δημοσιεύσεις σου, μου ‘ρχεται να βάλω το ...πιστολι στον κρόταφο! :rolleyes::p
Ωραία η Addi σου, συγχαρητήρια! :)

Εγώ ήμουν από το πρωί εκεί (πηγαμε γύρω στις 10 παρά διότι τα rotts έπαιζαν το πρωί) και κάτσαμε μέχρι τις 4 περίπου το μεσημέρι. Το πρωί ήταν καλά αλλά όσο περνούσε η ώρα, τα πράγματα δυσκόλευαν για να φτάσει η κατάσταση στο τραγικότερο σημείο από τον κόσμο, την τσιγαριλα και την μπόχα γύρω στις 13.00 το μεσημέρι. Ο χώρος επιεικώς μέτριος (ως συνήθως) με ελλιπή εξαερισμο και φωτισμό (γι’ αυτό το λόγο δεν κατάφερα να βγάλω αξιόλογες φωτογραφίες), οι στίβοι σχετικά μικροί με απαράδεκτη μοκέτα, ο κόσμος πάρα πολύς (όλα τα είχαμε, πέσαμε και σε συγκέντρωση του κόμματος Ελλήνων κυνηγών και τραβήξαμε τα μαλλιά μας με αυτά που ακούσαμε), η καφετερια ασφυκτικά γεμάτη (θυμήθηκα τα γυάλινα καπνιστήρια του αεροδρομίου της Μπαγκονγκ που ήταν τόσο γεμάτα από καπνό που δεν φαίνονταν οι καπνίζοντες :D) και η ουρά για ένα καφεδάκι που θα μπορούσε να μας τονώσει για να αντέξουμε την δοκιμασία, τεράστια.
Οι συμμετοχές σχετικά λίγες.

Κατά τα άλλα, είχαμε την ευκαιρία να συναντηθούμε παλιοί και νέοι φίλοι (Dr. Zhivago, Loukia και Dinosd χάρηκα πολύ που σας γνώρισα), και να πούμε τα νέα μας στα γνωστά «πηγαδάκια» των κους κους. Στέλλα, ο Navarre μας μάγεψε! Ο μικρός είναι πραγματικά απίστευτος! Να τον χαίρεσαι!
Promitheas και Fileiro, συγχαρητήρια! Η βοήθεια σας στους στίβους ήταν πολύτιμη!

Φωτογραφίες της προκοπής όπως είπα δεν κατάφερα να βγάλω λόγω πολύ κακού φωτισμού, αλλά η Σοφία με το βιντεακι της σας έδωσε μια ιδέα για το γινόταν στους στίβους.

Συγχαρητήρια σε όλους για την συμμετοχή και τις επιτυχίες σας!
Ραντεβού τον Μάη στο Μαρκόπουλο!
:)
 


sexbistol

Well-Known Member
27 Φεβρουαρίου 2009
78
0
Παναγιώτη, όταν βλέπω τις δημοσιεύσεις σου, μου ‘ρχεται να βάλω το ...πιστολι στον κρόταφο! :rolleyes::p
Ωραία η Addi σου, συγχαρητήρια! :)

Εγώ ήμουν από το πρωί εκεί (πηγαμε γύρω στις 10 παρά διότι τα rotts έπαιζαν το πρωί) και κάτσαμε μέχρι τις 4 περίπου το μεσημέρι. Το πρωί ήταν καλά αλλά όσο περνούσε η ώρα, τα πράγματα δυσκόλευαν για να φτάσει η κατάσταση στο τραγικότερο σημείο από τον κόσμο, την τσιγαριλα και την μπόχα γύρω στις 13.00 το μεσημέρι. Ο χώρος επιεικώς μέτριος (ως συνήθως) με ελλιπή εξαερισμο και φωτισμό (γι’ αυτό το λόγο δεν κατάφερα να βγάλω αξιόλογες φωτογραφίες), οι στίβοι σχετικά μικροί με απαράδεκτη μοκέτα, ο κόσμος πάρα πολύς (όλα τα είχαμε, πέσαμε και σε συγκέντρωση του κόμματος Ελλήνων κυνηγών και τραβήξαμε τα μαλλιά μας με αυτά που ακούσαμε), η καφετερια ασφυκτικά γεμάτη (θυμήθηκα τα γυάλινα καπνιστήρια του αεροδρομίου της Μπαγκονγκ που ήταν τόσο γεμάτα από καπνό που δεν φαίνονταν οι καπνίζοντες :D) και η ουρά για ένα καφεδάκι που θα μπορούσε να μας τονώσει για να αντέξουμε την δοκιμασία, τεράστια.
Οι συμμετοχές σχετικά λίγες.

Κατά τα άλλα, είχαμε την ευκαιρία να συναντηθούμε παλιοί και νέοι φίλοι (Dr. Zhivago, Loukia και Dinosd χάρηκα πολύ που σας γνώρισα), και να πούμε τα νέα μας στα γνωστά «πηγαδάκια» των κους κους. Στέλλα, ο Navarre μας μάγεψε! Ο μικρός είναι πραγματικά απίστευτος! Να τον χαίρεσαι!
Promitheas και Fileiro, συγχαρητήρια! Η βοήθεια σας στους στίβους ήταν πολύτιμη!

Φωτογραφίες της προκοπής όπως είπα δεν κατάφερα να βγάλω λόγω πολύ κακού φωτισμού, αλλά η Σοφία με το βιντεακι της σας έδωσε μια ιδέα για το γινόταν στους στίβους.

Συγχαρητήρια σε όλους για την συμμετοχή και τις επιτυχίες σας!
Ραντεβού τον Μάη στο Μαρκόπουλο!
:)
Σε ευχάριστο για τα καλάσου λόγια. Συγχαρητήρια και από εμένα για όσους έπαιζαν με σκυλούς .Εμείς φύγαμε 1.30 και γινόταν χαμός .πεσμού αν θες και ξέρης με ΠΜ ποιους η πιες ξέρω από την παρέα που γραφούν
 


rott the world

Active Member
28 Ιουλίου 2008
34
0
Thessaloniki
Παναγιώτη, όταν βλέπω τις δημοσιεύσεις σου, μου ‘ρχεται να βάλω το ...πιστολι στον κρόταφο! :rolleyes::p
Πιστόλι κανονικό είσαι φίλε Παναγιώτη.... Μπράβο για την Άντι και μπράβο και στη Ρόξυ... που καθάρισαν CACIB RCACIB CAC KAI RCAC από την Εφήβων! Δεν είναι λίγο!!!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU