Αγγελίες


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Μερικές ακόμα! (Κι αν δω καμιά από μέλος του φόρουμ ξέρετε τι θα πάθετε έτσι? :twisted: :twisted: :twisted: )

- ΚΑΝΙΣ - ΓΚΡΙΦΟΝ 15 ημερών, μπεζ - λευκό, τιμή 200 ευρώ έκαστο
(ευκαιρία!!!!!!!!)
- ΚΟΥΤΑΒΙΑ Πιτ Μπουλ διασταύρωση Ροτβάιλερ, πωλούνται
(Ένα πιτροτ από δω παρακαλώ!)
- ΜΠΙΓΚΛ λαγόσκυλα (2), αρσενικό και θηλυκό, δεκτή δοκιμή, 4.000 ευρώ
(μόνο?)
- ΠΕΚΙΝΟΥΑ διασταύρωση με Τσιουάουα, κουτάβι, θηλυκό, πωλείται
(αυτό πάλι είναι πεκινουάουα)
- ΠΙΤ ΜΠΟΥΛ - Ροτβάιλερ κουτάβια, φιλικά, μαύρα και καφέ με μαύρο, 4 εβδομάδων, πωλούνται σε τιμή ευκαιρίας, μόνο σε ζωόφιλους
(αφιερωμένο στη ROTTIE)
- ΠΙΤΜΠΟΥΛ λευκό, 23 μηνών, αζευγάρωτο, χαρίζεται
(δεν έχει τίποτα κακό, αλλά αυτό το αζευγάρωτο μου φάνηκε πολύ αστείο!)
- ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ διασταύρωση με Πομεράνιαν (2), θηλυκά, 40 ημερών, μίνι, τιμή 300 ευρώ έκαστο
(να κι ένα τσιουάριαν!)
 


elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
Και μία απο εμένα απο τοπική εφημερίδα
ΖHTEITAI γνησιο θηλυκό Μαλτέζ για ζευγάρωμα, επειδή το καλοκαίρι είναι μακρύ και η μοναξιά μεγάλη
:):):):)
 


Falko

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2007
552
0
Χαλκιδικη
www.rottweilers-gr.com
"ΒΕΛΓΙΚΑ λυκόσκυλα καθαρόαιμα από παππούδες πρωταθλητές Ευρώπης και Αμερικής με Pedigree βασιλικής οικογένειας και οι γόνεις με διακρίσεις "
*************************

Αντε παλι με τους Βασιλιαδες!!!!!!!!!*demonio*
 




Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com

ΓΙΟΡΚΣΑΙΡ κουταβάκια, καθαρόαιμα, αυθεντικά χρώματα, όμορφα, μακρύτριχα, μικρόσωμα, ιδιώτης, τιμή 290 ευρώ
(ΔΕΝ τα έχει βάψει! Και μόνο 290 ευρώ. Ούτε καν 299 δηλαδή!)

ΣΠΙΤΣ διασταύρωση με Γκριφόν κουτάβι, 40 ημερών, πωλείται
(τρομερό κουτάβι, όχι αστεία!)

ΖΗΤΩ να μου χαρίσουν ζευγάρι τσοπανόσκυλα Καυκάσου ή Ελληνικού Ποιμενικού, μέχρι 2 μηνών
(πρέπει να έχουν σπάσει τα τηλέφωνά του!)

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟΣ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ ΘΥΛΗΚΟ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ,ΚΟΙΝΟΝΙΚΟΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΚΡΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΕΡΓΙΤΙΚΟ ΤΗΣ.
(α εγώ δε θέλω σκύλο που να παθαίνει κρίσεις!!!)

πωλειται γερμανικος ποιμενικος 2,5 χρονων θυληκο.Αρτια εκπαιδευμενο και με πολλες κρυσεις.
(το ίδιο μάλλον. Τα ‘χει παίξει από τις κρίσεις!)

Πωλητε πινσερ θηλυκο 6 μηνων χρωματος μαυρο με καφε[αντιγραφο ντοπερμαν],εμβολιασμενο σε κτηνιατρο με βιβλιαριο υγειας,200

(και αντίγραφο ντόμπερμαν ΚΑΙ δεν το εμβολίασε μόνος του! Μπράβο!)

ΕΙΜΑΙ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ ΜΙΑΖΩ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΖΑΚ ΡΑΣΕΛ,ΕΧΩ ΜΠΛΕ ΜΑΤΙΑ,ΚΑΙ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ.ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΡΩ ΚΙ'ΕΓΩ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ.ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΙΑΣ ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΘΥΛΙΚΙΑΣ.ΣΤΑ ΜΕΤΡΑ ΜΟΥ ΟΜΩΣ.ΕΙΜΑΙ 7 ΚΙΛΑ.
(μια αγκαλιά στα μέτρα μας παρακαλούμε! Αφού αγαπάμε!)

ΖΗΤΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ.ΕΧΩ ΚΗΠΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΖΩΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ.ΟΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΕΠΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΑΞΗ.
(Εγώ το πρωί πέρασα μια γριούλα απ’ το δρόμο. Ντάξει?)

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ SHARPEI ΚΑΙ ΖΗΤΩ ΣΟΥΠΕΡ ΕΡΩΤΙΑΡΑ ΠΛΙΣΕ ΝΥΦΟΥΛΑ .ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΕΛΛΕΙΨΗ!!!! SOS
(έχω εγώ μία αλλά είναι ψυχρή γαμώτο!)


θα ηθελα εγω και η οικογενεια μου να μεγαλωσουμε και να κανουμε μελος της οικογενειας μας ενα θηλυκο ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ jack russell terrier.Αν υπαρχει καποιος η καποια που να χαριζει ενα τετοιο σκυλακι παρακαλω να επικοινωνησει μαζι μας
(περιμένουμε γέννα από ένα που μοιάζει, αλλά δεν κάνει ε?)


ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΑΛΛΟ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ!ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΔΩΣΩ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΡΩΤΟΝ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΖΗΤΟΥΝ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ 1 ΜΗΝΩΝ!ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΩΝ!ΕΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΤΑΝ 40ΣΕΤΕ ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΠΙΟ ΜΙΚΡΑ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ?ΕΝΑ ΚΟΥΤΑΒΙ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥ 2 ΜΕ 2,5 ΜΗΝΩΝ!ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΟΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΚΡΟ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΖΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙΣ!
(ΕΥΓΕ! Και να ‘ταν μόνο αυτό!)


Θα ήθελα σκύλο μικρόσωμο για διαμερισμα κατα προτίμηση ράτσας μαλτίζ ή γιορκσαϊρ τεριε ή λευκό κανις ... κατα προτίμηση μικρό σε ηλικία... χαρίζεται κανενα.....? Αγαπώ πολύ τα σκυλιά κ πραγματικά πιστεύω πως ο σκύλος είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου.... Οι παρακάτω photo δείχνουν της ράτσες που προανέφερα... Σας ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας... Θα ήθελα σκύλο ράτσας τσοου τσοου ή μικρόσωμο για διαμερισμα... κατα προτίμηση μικρό σε ηλικία... χαρίζεται κανενα.....? Αγαπώ πολύ τα σκυλιά κ πραγματικά πιστεύω πως ο σκύλος είναι ο καλύτερος φίλος του ανθρώπου.... Σας ευχαριστώ πολύ για την προσοχή σας...
(η μία μου προσωπικότητα θέλει κανίς, γιόρκι και μαλτέζ. Η άλλη θέλει chow chow!)

ΜΕ ΛΕΝΕ ΒΥΡΩΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ.ΕΙΜΑΙ ΨΗΛΟΣ ΚΑΙ 85 ΚΙΛΑ.ΖΗΤΑΩ ΝΥΦΗ ΤΡΥΦΕΡΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΛΗΓΩΘΩ (ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΑΜΑΚΙΑΣ!!!!)
(85 κιλά? Να πληγωθεί???? :eek:)

O SHIBA EINAI ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΟ ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ 1050 ΓΡ. ΕΧΕΙ ΖΕΥΓΑΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΑΙΖΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΑΛΛΑΓΗ... ΔΕΝ ΘΑΛΕΓΕ ΟΧΙ.
(πονηρούλη Σίμπα!!!)


Με λένε Όμηρο και Ζητώ θηλύκια Newfoulina για γνωριμία και ότι προκύψει
(ΝΙΟΥΦΟΥΛΙΝΑ!!!!!!!! Αχαχαχαχαααααααα)


Chow chow. Είμαι ενα καταπληκτικά τσαχπίνικο θυληκό,μια κατεργάρα γυναίκα,γνήσια με χαρτιά και εμβολιασμένη τέλεια.Μένω στην Αθήνα και οι δικοί μου μου λένε πως έφτασε η ώρα να κάνω τσοτσοδάκια!!!
(να τους φιμώσεις!)
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ρε κλοκλο,τα σχολια σου ειναι ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ λεμε...μονο γι αυτο τις διαβαζω,χαχαχαχα...
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Ευχαριστώ!!!

ΡΑΚΟΥΝ θηλυκό, 1 μηνός, για ζωόφιλους, τιμή 600 ευρώ
(πάντα ήθελα ένα κατοικίδιο ρακούν... η ζωόφιλη)

SOS!Λατρευω τα σκυλια γι'αυτο κ ζητω να μ χαρισουν η εστω πουλησουν με 100ευρω PITBULL αρσενικο κουταβι(μεχρι 2-2/5 μηνων)μιας κ προτιμω να δωσω τα λεφτα στην φροντιδα του παρα να το χρυσοπληρωσω ενω υπαρχουν αλλα τοσα διαθεσιμα σε πολυ πιο λογικες τιμες
(τρέξτε να του χαρίσετε, αλλιώς θα πάει σε άλλον!)

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΓΑΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΡΑ ΒΕΛΓΙΚΟ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ .ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑΤΟΣ ΑΠΕΤΥΧΑΝ ΠΑΤΑΓΩΔΩΣ.SOS ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΞ ΙΣΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΣ ΣΚΥΛΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΥΤΑΒΙ ΤΗΣ
(εν ολίγοις... ζητείται σκύλος βιαστής. Πεθαίνω!!!)

ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΙΟΘΕΤΗΣΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟΣΩΜΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΡΑΤΣΑΣ "ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ" Η "ΠΑΓΚ" ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΩΡΕΑΝ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
(πάνω από δύο μηνών έχει αρθριτικά, δεν κάμνει!)

ΕΚΤΡΟΦΗ ΑΠΟ ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ ΤΕΡΡΙΕ ΜΕ ΕΝΝΕΑ ΘΗΛΥΚΙΕΣ ΚΑΙ ΤΡΙΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΜΕΓΕΘΟΣ toy ΕΩΣ 2 ΚΙΛΑ ,ΟΛΑ ΜΕ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΑ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΙΜΑΤΑ, ΜΕ ΕΜΒΟΛΙΑ , MICROCHIP ,ΝΕΑΡΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΣΕ ΓΝΩΣΤΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΤΡΟΦΗ ΓΙΟΡΚΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΞΤΡΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑ .
(πάω να στήσω μπίζνες)



 




Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Η αλήθεια είναι ότι κάτι σαν κι αυτό το τελευταίο δεν έχω ξαναδεί. Αναρωτιέμαι πόσοι θα τσιμπήσουν. Πολύ θα ήθελα να τον πάρω ένα τηλέφωνο, αλλά για να είμαι ειλικρινής κολλάω.
 


Dinosd

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
188
0
50
TIRNAVOS (LARISSA)
Και δύο "διαμάντια" που μόλις έπεσα πάνω τους:

Καθαρόαιμος αρσενικός Βελγικός Groenendael υγιέστατος εμβολιασμένος 4 μηνών ανταλλάσσεται με αρσενικό κουτάβι καθαρόαιμο κόλει
Περιοχή: Ν. Καλλικράτεια Χαλκιδικής


Ψάχνεις σκυλάκι; Εδώ διαλέξτε τα πιο trendy κουτάβια στις πιο emo τιμές
 
Last edited by a moderator:


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com

ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟΣ αρσενικό, 8 μηνών, άγριο, πωλείται
(Μην το βλέπετε κουτάβι! Οι πολλές οικειότητες βλάπτουν!)


ΚΟΛΕΙ κουτάβι, θηλυκό, βασιλικό, καθαρόαιμο, όχι στειρωμένο, ζητείται
(ΦΥΣΙΚΑ και όχι στειρωμένο? Πώς θα ανοίξω βασιλικό εκτροφείο?)


ζητω να μου χαριστει κα8αροαιμο ντομπερμαν μεχρι 2 μηνων.εχω μεγαλη αγαπη σε αυτο το ειδος αλλα δυστυχως δεν εχω την δυνατοτητα να το αποκτησω.
(έχω είδος 2μισι μηνών, κάνω?)


ειμαι λευκογκριζα καλονη και γυρευω εναν αντρα εδω και καιρο. ΠΡΟΣΟΧΗ μονο σοβαρεσ προτασεισ με ΜΟΝΟΠΠΕΤΡΟ!!!
(προίκα έχεις?)

Ζητάω θηλυκό λευκό ελβετικό ποιμενικό για ζευγάρωμα με τον σκυλάκο μας τον Άρη που είναι 15 χρονών και κούκλος.
(15 χρονών???? Πρέπει να την αναλάβει η μικρούλα τη δουλειά…)


ΜΙΝΙ ΚΑΝΙΣ-ΓΚΡΙΦΟΝ 2 ΜΥΝΩΝ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΑ- ΑΠΟΠΑΡΑΣΗΤΩΣΗ ΒΑΡΟΣ ΓΩΝΕΟΝ 3 ΚΙΛΑ ΑΠΟΣΤΕΛΟΝΤΑΙ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ ΤΙΜΗ 160 ΕΥΡΩ
(θέλω ένα πουά. Έχει? Με κούριερ παρακαλώ)

ΖΗΤΩ ΕΝΑ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ ΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ ΓΙΑ ΜΕ /ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΩΡΙΣΩ ΣΕ ΜΙΑ [ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ] ΝΕΑΝΙΔΑ [ΣΤΕΡΟΥΜΑΙ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΟΠΩΣ Κ Η ΜΗΤΗΡ ΤΗΣ]
(αρχίζω να τσαντίζομαι. ΠΟΛΥ)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟΣ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ 9 ΜΗΝΩΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ,ΙΔΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΦΥΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΠΛΗΡΕΣ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟ.ΔΕΝ ΛΕΡΩΝΗ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΗ ΥΠΑΚΟΗ.ΔΙΔΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΕΛΕΙΨΗΣ ΧΩΡΟΥ(ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΠΑΛΚΟΝΙ).ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ 1000 ΕΥRΩ
(χαρίστε το ρε αλήτες το σκυλί! Μου θέλετε και χιλιάρικο! Θα πεθάνει στο μπαλκόνι όσο περιμένετε!!!!!!!! ΕΛΕΟΣ!)
 


BLUE

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2008
278
0
Εγώ, παρόλο που τα σχόλια της Chloe είναι πολύ εύστοχα, δεν μπορώ να γελάσω γιατί σκέφτομαι τα κακόμοιρα τα σκυλάκια που πέσαν σε τόσο ηλίθια(για να μην πω τίποτα πιο χοντρό) αφεντικά και τρελαίνομαι...:mad:
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
ΜΑΛΤΕΖ καθαρόαιμα, 15 ημερών, πωλούνται
(θα πάρω ένα να το θηλάσω)


ΠΙΝΣΕΡ - Τσιουάουα 4 κουτάβια, 2 μηνών, τιμή 180 ευρώ έκαστο, αρσενικά – θηλυκά
(παιδιά ανεβαίνουν οι τιμές γι’ αυτή τη «φυλή»!)

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Καναδέζικο Λυκόσκυλο, λευκό, θηλυκό, 4 ετών, σε κάτοχο με αντίστοιχο αρσενικό
(σου δίνω τη σκύλα, μου δίνεις ποσοστά. Νταξ?)

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Κανίς μεσαίου μεγέθους, κατάλληλο για φύλακας
(μετάφραση: το δίνουμε γιατί γαυγίζει ασταμάτητα)

ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΡΗΣΟΥΝ ΓΚΡΙΦΟΝ ΜΠΑΣΕ ΒΑΝΔΗΣ
(αμέσως!)

ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΟΛΟΛΕΥΚΟ ΜΠΟΞΕΡ 18ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΖΗΤΑΩ ΝΥΦΗ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΑΡΧΕΣ Κ ΑΠΟ ΚΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!!!
(ολόλευκη νύφη?)

Ζηταω εδω και 8 χρονια ενα yorkshire terrier μεχρι 2 κιλα και υψος περιπου 18-20 εκ. για υιοθεσια!Εχω μεγαλο σπιτι,αλλα οχι την οικονομικη ανεση να αγορασω ενα!
(Γιατί επιμένεις? Δώσαμε!)

polountai pitbull se poli kales times logo diakopon..apo poli kales grammes blepete goneis.
(να βγάλουμε και κανά φράγκο για τις… διακοπές!)

ΠΩΛΕΙΤΑ ΛΑΜΠΡΑΝΤΟΡ ΚΟΥΤΑΒΙ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ Η ΜΗΤΕΡΑ ΠΕΘΑΝΑΙ ΣΤΗΝ ΓΕΝΝΑ.ΤΙΜΗ 250ΕΥΡΩ
(αγοράστε καλέ το καημένο το ορφανό!)

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ ΓΙΑ ΖΕΥΓΑΡΩΜΑ Η ΠΙΝΣΕΡ ΜΙΝΙ.
(παράγινε το κακό…)


Γεια σας. Ζητάω να αγοράσω ή να μου χαριστεί ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 9/7/08 ΠΡΩΙ κουτάβι μικρού μεγέθους, κατά προτίμηση ΓΙΟΡΚΣΑΪΡ. Θα είναι σε άψογα χέρια και υπό τη φροντίδα μιας πολυμελής οικογένειας. Αν γίνεται απαντήστε μου. Ευχαριστώ...
(έχουμε και δουλειές το μεσημέρι...)

O Bond, ena panemorfo k paneksypno, westie (west highland white terrier katharoaimo) psaxnei th skylitsa ths zwhs tou, th monadikh tou agapi. Einai 2 xronwn, tauros sto zwdio k tou aresoun oi boltes sto Kautatzogleio.
An eisai loipon moiraia skylitsa k theleis na kanete parea (k oxi mono) epikoinwnhse mazi mas :D
giati k oi skyloi exoun psyxh!!
(η δικιά μου είναι κριός, κρίμα δεν ταιριάζουν! Θα μας τρελάνουν αυτοί στο τέλος…)
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
O Bond, ena panemorfo k paneksypno, westie (west highland white terrier katharoaimo) psaxnei th skylitsa ths zwhs tou, th monadikh tou agapi. Einai 2 xronwn, tauros sto zwdio k tou aresoun oi boltes sto Kautatzogleio.
An eisai loipon moiraia skylitsa k theleis na kanete parea (k oxi mono) epikoinwnhse mazi mas :D
giati k oi skyloi exoun psyxh!!
(η δικιά μου είναι κριός, κρίμα δεν ταιριάζουν! Θα μας τρελάνουν αυτοί στο τέλος…)
Αχαχα σε λιγο θα εχουμε αγγελιες αβαδιστα αβασανιστα σε ντογκυ σταηλ!!. Ωρε παιδια τι στοκοι υπαρχουν σε αυτο τον κοσμο. ερμα ζωντανα. Τεσπα τουλαχιστον πιστευει οτι εχουν ψυχη οποτε παιζει να του φερεται καλα, θα βλεπουν και Λιτσα Πατερα το πρωι. αχαχαχα
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
ΓΟΝΕΙΣ διεθνείς πρωταθλητές, κουτάβια αυστηρής επιλογής, όλες οι ράτσες, εισάγονται αεροπορικώς. Για εσάς που ζητάτε απλά το καλύτερο. Τιμές από 1.200 ευρώ
(Θέλω ένα κανελί με βούλες. Το καλύτερο ε?)

ΛΥΚΟΣΚΥΛΑ βέλγικα λυκόσκυλα, κουτάβια, γνήσια, καθαρόαιμα, βλέπετε γονείς, ιδιώτης
(σαν ποιηματάκι δεν είναι? :D )

Μαλτέζ-Κανίς λευκό με μπεζ αυτάκια, αρσενικό 7μηνών, πλήρως εμβολιασμένο, αποπαρασιτωτομένο,(με όλο τον εξοπλισμό), εκπαιδευμένος να λερώνει μόνο έξω, πολύ φιλικός με τα παιδιά, 150€, λόγω αναχώρησης εξωτερικό. Μόνο σε φιλόζωους.
(λέω πολλά κι εσύ ξεχνάς στο μεταξύ ότι είναι ημίαιμο.χι χι χι ! Έχει και μπεζ αυτάκια! Αλλά πρέπει να είσαι φιλόζωος!)

ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟΣ 9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟΣ ΑΡΣΕΝΙΚΟΣ.(ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΥΛΙ).ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ,ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΦΥΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΚΑΙ ΧΩΡΟΥ.ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΚΠΑΙΔΕΥΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΛΕΡΩΝΗ ΠΟΤΕ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΗ ΥΠΑΚΟΗ.ΠΛΗΡΕΣ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟΣ.ΔΙΔΕΤΑΙ (ΜΕ ΒΑΡΙΑ ΚΑΡΔΙΑ) ΛΩΓΟ ΕΛΛΕΙΨΗΣ ΧΩΡΟΥ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΤΙΜΗ 1500 E
(την άλλη φορά ήταν 1000 ευρώ :eek: ΡΕ ΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΛΑΚΑ?)

αναγγελια γεννας διασταυρωμενων γιγαντωσωμων κουταβιων απο αρσενικο καυκασιο ποιμενικο(ρωσικο)με θυληκο σαπλανινας ποιμενικο(γιουγκουσλαβικο)Βλεπεται κουταβακι στην φωτο θυληκο ηλικιας 2 μηνων προηγουμενης γεννας
(το εννοάς?)

tha hthela poly ena arseniko h thuliko beagle 30-40 hmerwn....opoios exei na mou proteinei kati na mou steilei e-mail k fwtografies!!den endiaferomai amesa
(10 ημερών δε σου κάνει? Πλεονέκτη...)

Κουτάβι απο 14 ράτσες (€ 600,00) Κουταβι απο 14 ράτσες Μάχιμο-Ανίκητο και πολύ Πιστό-Φίλος στην οικογένεια.
Πρέπει να το δείτε.
(ΤΙ? :eek: :eek: :eek: ... Τι όργιο παίχτηκε ρε παιδιά? Εγώ γιατί έλειπα?)
 


amangos

Well-Known Member
22 Απριλίου 2007
1.453
31
Άλιμος-Νέα Σμύρνη
www.sailing4all.com
Κουτάβι απο 14 ράτσες (€ 600,00) Κουταβι απο 14 ράτσες Μάχιμο-Ανίκητο και πολύ Πιστό-Φίλος στην οικογένεια.
Πρέπει να το δείτε.
(ΤΙ? :eek: :eek: :eek: ... Τι όργιο παίχτηκε ρε παιδιά? Εγώ γιατί έλειπα?)
14 ράτσες είναι αυτές!!!
Άπαιστος ο τύπος, ότι ράτσα και να θέλεις, έχει κι απ αυτό...
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Παιδια βρηκα αγγελιες εκνευριστικες στη Γερμανια. Σαφεστατα πολυ λιγοτερες αλλα με στεναχωρησαν τα γερμανα μου που κατα 99% ειναι αψογα σε αυτο το θεμα. Φρεντσι να βαλω λινκ να μου πεις τη γνωμη σου? Γιατι τα γερμανικα μου δεν ειναι και αριστα και παιζει να λεω βλακειες!
 






xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
http://sachsen.kijiji.de/f-Tiere-Hunde-W0QQCatIdZ83QQPageZ6
ειναι για να αγοραζεις πουλας πραματα ως ιδιωτης. Εψαχνα ψυγειο και πετυχα και σκυλακια. Ηταν κανα δυο που δινανε σκυλακι λογω αναγκης αλλα δεν τα χαριζαν. Η αναγκη αναγκη αλλα να βγαλουν και κανα φραγκο:paja1:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf