Αποβολή ξένου σώματος?


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Μόλις γυρίσαμε απο το γιατρό...μας έκανε 2η ακτινογραφία και είδαμε πως τελικά ενα είναι το σιδεράκι και το δευτερο που βλέπαμε ειναι μάλλον πλαστικά μέρη!Τα οποία έχουν κατέβει χαμηλά στο έντερο και απο μέρα σε μέρα θα βγούν!Ο γιατρός ηταν πολύ καθησυχαστικός και μου είπε οτι αν δε βγούν σε μια δυο μέρες θα τα βγάλει με λαβίδα απο τον πρωκτό και ¨ΟΧΙ με εγχείρηση!Μπορώ πλέον να πώ οτι ηρέμησα και απλά θα περιμένω τα ευρήματα να χαρώ και επίσημα!Σας ευχαριστώ μέσα απο την καρδιά μου όλους για όλα!!
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Πολύ ευχάριστα νέα Αργυρώ...άντε να πάνε όλα καλά και να φύγει και αυτή η στεναχώρια μακριά σας...:):)
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Άντε να'ναι αυτή η τελευταία περιπέτεια της αγελαδίτσας! Περαστικά σου mucca!
 




GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.817
5.047
patra
grdane.blogspot.com
περαστικα αργυρω..
σε λιγο θα ειναι μια αναμηνηση που θα σε κανει να γελας με τις καγκουριες της μικρης...
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Ωραια νεα!
Πες της οτι θα ερθει ο εραστης να το γιορτασουν ;)
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Ωραια νεα!
Πες της οτι θα ερθει ο εραστης να το γιορτασουν ;)
Καλημέρα...να έρθει!!!!!
Παιδιά...Β Γ Η Κ Ε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool: Μπορείτε πλέον να τη φωνάζετε Mucca ή Ο Κουταλιανός!!:rolleyes:;)

[video=youtube;hLibk1EoLjs]http://www.youtube.com/watch?v=hLibk1EoLjs[/video]
 
Last edited:
  • Like
Reactions: d-friend


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Συγχαρητήρια στον κουταλιανό!!!!
Επιτέλους ευχάριστα νέα ;)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Ευτυχώς, γιατί δεν νομίζω η mucca να συμφωνούσε:
Ο γιατρός ηταν πολύ καθησυχαστικός και μου είπε οτι αν δε βγούν σε μια δυο μέρες θα τα βγάλει με λαβίδα απο τον πρωκτό και ¨ΟΧΙ με εγχείρηση!
Μάλλον θα προτιμούσε την εγχείρηση. Και χωρίς νάρκωση μη σου πω ;)
 




matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Χαχαχα ωραια νεα λοιπον.

Για να μαθουμε και εμεις κατι. Εδωσες παραφινελαιο ή κατι αλλο για να την βοηθησεις ή βγηκε φυσικα?
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Πολύ φαί...ωμή προβατίνα με το λίπος της,βραστές πατάτες,βραστά μακαρόνια μαύρα,ψίχα απο ψωμί,και λίγο παραφινέλαιο στο φαγητό...αυτά έδωσα,τώρα τι τη βοήθησε δε ξέρω..
 
  • Like
Reactions: d-friend


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Τζιζους.....:eyecrazy::flip:

Και επιβίωσε; Μπράβο στομάχι!!!
 








ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Προβατίνα έχει μείνει καθόλου;
Την έκανα στη γάστρα με κρεμμυδάκια,ντομάτα και φέτα....περιττό να σου πω πώς έγινε....έλιωσε!!!!Να είναι καλά ο Βαγγέλης που μου έδωσε την ιδέα να την αγοράσω.....(sorry για το off!) (Αφού το βράδυ την έβαλα σε νερό με ζάχαρη!)
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Την έκανα στη γάστρα με κρεμμυδάκια,ντομάτα και φέτα....περιττό να σου πω πώς έγινε....έλιωσε!!!!Να είναι καλά ο Βαγγέλης που μου έδωσε την ιδέα να την αγοράσω.....(sorry για το off!) (Αφού το βράδυ την έβαλα σε νερό με ζάχαρη!)
Τώρα με διέλυσες...πάω χασάπη, μπορεί και η Bonny να αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα...να μην έχω τα φάρμακα για την θεραπεία.....:cool::D:D
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Τώρα με διέλυσες...πάω χασάπη, μπορεί και η Bonny να αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα...να μην έχω τα φάρμακα για την θεραπεία.....:cool::D:D
Αχαχχαχααααααα θα τους δίνουμε να καταπίνουν μανταλάκια για άλλοθι!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22