Επίσκεψη στο καταφύγιο - Κυριακή 6/12


maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0
να σας πω κατι που θα χαρειτε?...το πετ σοπ που ψωνιζω θα μου δωσει τροφες(φρεσκοληγμενες βεβαια)αλλα μου ειπε οτι δεν πειραζει καθολου,δεν παθαινουν τιποτα τα σκυλακια...οποτε θα φερω κι αυτες αν παμε τελικα..και καλο θα ηταν να παμε αυτην την κυριακη τωρα που ειναι φρεσκοληγμενες οι τροφες γιατι αν το αφησουμε θα γινουν παλιοληγμενες:p:pδε λεει.....ειπαμε!!!κριμα ειναι τα δολια!!!
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Mπράβο! Τέλεια!
Να του πεις να τις φυλάει και γενικότερα...

Πλακα πλάκα, ποτέ δεν έχω κοιτάξει την ημερομηνία λήξης όταν αγοράζω τροφή.... ποσο υποτιθεται ότι είναι το shelf life??
 


maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0
Mπράβο! Τέλεια!
Να του πεις να τις φυλάει και γενικότερα...

Πλακα πλάκα, ποτέ δεν έχω κοιτάξει την ημερομηνία λήξης όταν αγοράζω τροφή.... ποσο υποτιθεται ότι είναι το shelf life??
ελα ντε:rolleyes:και γω ποτε δεν εχω κοιταξει!!!ουτε ξερω ποσο κρατανε!!ξερω ομως οτι αν μεινουν πολυ καιρο ανοιχτες χαλανε!και μενα μενουν πολυ καιρο ανοιχτες λογω σκυλου που ειναι μαλτεζ και τρωει σαν σπουργιτι...αλλα ποτε δεν επαθε κατι οποτε ειμαι σιγουρη οτι ουτε τα σκυλια του καταφυγιου θα παθουν κατι κι ας εχουν ληξει οι τροφες!!
 


maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0
πηγα και πηρα τις τροφες απο το πετ σοπ.ειναι πολυ πραμμα....και οι περισσοτερες δεν ειναι καν ληγμενες...και μου δωσε και για γατες!!πολυ ωραια λοιπον!!αν δεν γινει η συναντηση μπορει καποιος να μου πει που ειναι και να ενημερωσει και την κυρια μαριανθη και να τις παω και μονη μου!
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Wow!!! Tελεια! :):):)

Το καλύτερο είναι να συνεννοηθείς κατευθείαν με τη Μαριάνθη (698 2977330 είναι το κινητό της). Αν δεν απαντήσει αμέσως, να επιμείνεις ή να στείλεις SMS. To καταφύγιο είναι κοντά στο Μαρκόπουλο. Η Μαριάνθη θα σου δώσει περισσότερες πληροφορίες, αν τελικά δεν πάς με τα παιδιά την Κυριακή.

Σ'ευχαριστούμε πάρα πολύ!!!!:):):):)

Ότι μας έλεγε τις προάλλες ότι τους λείπουν ιδιαιτέρως τροφές αυτό το μήνα!
 


maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0
ευχαριστω για το τηλ.θα την παρω να μου εξηγησει που ειναι να της τα παω!και απο δω και περα παντα θα μου δινει τροφες το πετ σοπ!!θα αγορασω και γω βεβαια μην με περασετε για τσιφουτα:p!!
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Παιδιά, θα πάτε τελικά αύριο? Ενημερώστε αν θέλετε κι αυτό το νήμα, σε περίπτωση που ενδιαφέρεται και κάποιος άλλος.

Επίσης, αν πάτε, κι αν δεν έρθω, καντε μας τη χάρη να βγάλετε μερικές καλές φωτο τα δυο κουτάβια ποιντεράκια (αλλά όχι πίσω απο το συρματοπλεγμα... δε θέλουμε να τα παίρνουν απο λύπηση), το ροτάκι που έχει αναρώσει πλέον τελειως (ο τίτλος έχει πέσει αισθητά και οι αιματολογικές του είναι καλές, δεν έχει ζημιά σε κανένα όργανο), κι αν μπορείτε και το Φρέντο που εχει γίνει γομάρι και κούκλος σε σχέση με όταν τον μάζεψα.

Αυτα. Αν δε μπορείτε δεν πειράζει, τις βγάζουμε άλλη φορά. Μονο για τα κουτάβια επείγει....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!:)
 


maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0
Παιδιά, θα πάτε τελικά αύριο? Ενημερώστε αν θέλετε κι αυτό το νήμα, σε περίπτωση που ενδιαφέρεται και κάποιος άλλος.

Επίσης, αν πάτε, κι αν δεν έρθω, καντε μας τη χάρη να βγάλετε μερικές καλές φωτο τα δυο κουτάβια ποιντεράκια (αλλά όχι πίσω απο το συρματοπλεγμα... δε θέλουμε να τα παίρνουν απο λύπηση), το ροτάκι που έχει αναρώσει πλέον τελειως (ο τίτλος έχει πέσει αισθητά και οι αιματολογικές του είναι καλές, δεν έχει ζημιά σε κανένα όργανο), κι αν μπορείτε και το Φρέντο που εχει γίνει γομάρι και κούκλος σε σχέση με όταν τον μάζεψα.

Αυτα. Αν δε μπορείτε δεν πειράζει, τις βγάζουμε άλλη φορά. Μονο για τα κουτάβια επείγει....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!:)
μολις μιλησα με την μαριανθη και δωσαμε ραντεβου 1 η ωρα αυριο να παμε απο κει!οποιος ενδιαφερεται μπορει να ερθει αν και δεν θα χει καλο καιρο:(εμεις θα παμε παντως βρεξει χιονισει!!!
 




maltezzzz

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2009
243
0
Παιδιά, θα πάτε τελικά αύριο? Ενημερώστε αν θέλετε κι αυτό το νήμα, σε περίπτωση που ενδιαφέρεται και κάποιος άλλος.

Επίσης, αν πάτε, κι αν δεν έρθω, καντε μας τη χάρη να βγάλετε μερικές καλές φωτο τα δυο κουτάβια ποιντεράκια (αλλά όχι πίσω απο το συρματοπλεγμα... δε θέλουμε να τα παίρνουν απο λύπηση), το ροτάκι που έχει αναρώσει πλέον τελειως (ο τίτλος έχει πέσει αισθητά και οι αιματολογικές του είναι καλές, δεν έχει ζημιά σε κανένα όργανο), κι αν μπορείτε και το Φρέντο που εχει γίνει γομάρι και κούκλος σε σχέση με όταν τον μάζεψα.

Αυτα. Αν δε μπορείτε δεν πειράζει, τις βγάζουμε άλλη φορά. Μονο για τα κουτάβια επείγει....

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!:)
δυστυχως πηγαμε στην μαριανθη σημερα στις 6!!!οποτε μες στα μαυρα σκοταδια αδυνατο να βγαλουμε φωτο:(παντως ειναι καλη ιδεα ολοι να ρωταμε στα πετ σοπ για ληγμενες τροφες η και για φρεσκιες,ολο και κατι θα χουν που δεν θα χρειαζονται!!αν ειναι και φιλοζωος ο pet shop boy:pσιγουρα θα δωσει κατι!!παντως δεν ηξερα οτι η κοπελα συντηρει 104 σκυλια!!:eek:=D>τωρα που το εμαθα θα πηγαινω συχνα τροφες!χρειαζεται 60 κιλα τη μερα!!υπεροχοι ανθρωποι!!μπραβο:)
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.325
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc