Μια ιστορία,ένας έρωτας,αναμένεται να ξεκινήσει!


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Αυτη τρωει ηδη,ναι,απο τον εκτροφεα! Θα συνεχισω με αυτην,η οποια μεχρι στιγμης εχει κατσει καλα..!
ωραία, είναι πάρα πολύ καλή. Δυστυχώς εμείς τη δοκιμάσαμε αλλά δεν μας άρεσε :(
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
ωραία, είναι πάρα πολύ καλή. Δυστυχώς εμείς τη δοκιμάσαμε αλλά δεν μας άρεσε :(
Και εγω νομιζα,πως λογω εντονης μυρωδιας θα αρεσει σε ολα τα σκυλια..Επαληθευεται ξανα ο κανονας,πως καθε σκυλος εχει ιδιαιτερη προτιμηση στην τροφη του..! Σε μια δευτερη μοιρα στο νου μου,αν καποια στιγμη σταματησει να την τρωει(κατι που το κανουν ολα τα ακιτα σε ηλικια 7-8 μηνων),εχω την acana..
 




Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Σπυρο δε θυμαμαι, μας ειπες ονομα; Εχεις καταληξει;
Izanami,απο μια αρχαια θεα της ιαπωνικης μυθολογιας,της Izanami-no-Mikoto, θεα της δημιουργιας και του θανατου..Το επισημο μας ονομα ειναι B' Izanami Go Tenjukai Kensha. :D
 


zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
θεα της δημιουργιας και του θανατου
Ψσσσσσ...θα την ψαξω την Ιζαναμι!

Το επισημο μας ονομα ειναι B' Izanami Go Tenjukai Kensha
Μετα koroideyoyn καποιες αλλες ρατσες οτι ταχα μου δηθεν Χουφτενμπουχτεν φον Χανσβζανστργαιργκεν...υπαρχουν και οι Suyamoto Mayazaki San....:mad:

:p

Τελος παντων, με το καλο
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Ψσσσσσ...θα την ψαξω την Ιζαναμι!


Μετα koroideyoyn καποιες αλλες ρατσες οτι ταχα μου δηθεν Χουφτενμπουχτεν φον Χανσβζανστργαιργκεν...υπαρχουν και οι Suyamoto Mayazaki San....:mad:

:p

Τελος παντων, με το καλο
χαχαχαχαχ,ειναι ολα τους...!! Σε ευχαριστω πολυ!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.077
Athens
Izanami,απο μια αρχαια θεα της ιαπωνικης μυθολογιας,της Izanami-no-Mikoto, θεα της δημιουργιας και του θανατου..Το επισημο μας ονομα ειναι B' Izanami Go Tenjukai Kensha. :D
Ευκολάκι. Ένα απλό καθημερινό όνομα για απλή καθημερινή χρήση. :LOL:
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Ευκολάκι. Ένα απλό καθημερινό όνομα για απλή καθημερινή χρήση. :LOL:
Χαχαχαχα, ήδη έχουμε μάθει το όνομα να το λέμε με σχετική ευκολία. Σκύλος Δεν υπάρχει στο Σπίτι,αλλά αραιά και που ακούς το όνομα izanami να ξεπετάγεται από τα στόματα!! :D
 






medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.234
7.774
απαπαπ... Σκεψου μετα θα φωναζουν το κοριτσι ιζι γκιρλ! παρεξηγίσιμο (easy girl)
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Και το izanami, σε μια σύγχρονη μετάφραση σημαίνει θηλυκό που προκαλεί...χαχαχα..
Ρε παιδιά, γιατί οι φωτογραφίες μετά από λίγες μέρες δεν φαίνονται??
 


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
Καλησπερα, να σου ζησει το κουκλι!! Ειναι απιστευτο! Ειναι η 2η αγαπημενη μου φυλη και γενικα οσο μπορω μπαινω κια διαβαζω γιαυτη και θα ηθελα πολυ στο μελλον να αποκτησω! Να.κανω μια.χαζη ερωτηση μιας και.δν εχω ιδεα πως γινετε η ολη φαση με.εκτορφεια απο εξωτερικο... στελνεις μηνυμα και του δηλωνει το.ενδιαφερον σου για κουταβι και απο εκει και περα τι? Η πληρωμη γινετε μεσω τραπεζης,.η υπαρχει κανας αντιπροσωπος εδω ελλαδα! Και μια.αδιακριτη ερωτηση ποσο στοιχισε πανω κατω?με μεταφορα , τα παντα ολα...αν δν θες να πεις το καταλαβαινω απολυτα κ συγνωμη για την αδιακρισια μου, απλα θελω να.μαθω γιατι με ενδιαφερει!
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Καλησπερα, να σου ζησει το κουκλι!! Ειναι απιστευτο! Ειναι η 2η αγαπημενη μου φυλη και γενικα οσο μπορω μπαινω κια διαβαζω γιαυτη και θα ηθελα πολυ στο μελλον να αποκτησω! Να.κανω μια.χαζη ερωτηση μιας και.δν εχω ιδεα πως γινετε η ολη φαση με.εκτορφεια απο εξωτερικο... στελνεις μηνυμα και του δηλωνει το.ενδιαφερον σου για κουταβι και απο εκει και περα τι? Η πληρωμη γινετε μεσω τραπεζης,.η υπαρχει κανας αντιπροσωπος εδω ελλαδα! Και μια.αδιακριτη ερωτηση ποσο στοιχισε πανω κατω?με μεταφορα , τα παντα ολα...αν δν θες να πεις το καταλαβαινω απολυτα κ συγνωμη για την αδιακρισια μου, απλα θελω να.μαθω γιατι με ενδιαφερει!
Εχεις προσωπικο μηνυμα!
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Μεγαλώνουμε και ομορφαίνουμε.....!!!
Όλο ακούω τον τύπο που με φροντίζει, να μιλάει στο τηλέφωνο, τον βλέπω στο κινητό όλη την ωρα..Τον έχει πρήξει ένας Σπύρος λέει να με τραβάει φωτογραφίες...
Εκεί που βρίσκω την ησυχία μου,τσουπ...Μια από τα ίδια...
 

Attachments







Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
@noni_papa σε ευχαριστω πολυ,εκ μερους της μικρης :D
Πραγματικα,εχει μια εκφραστικοτητα,παρα την ηλικια της...!!!
@Elrandir χαχα.. σε ευχαριστω πολυ!!!
 
  • Like
Reactions: elpinor


elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
Εκφραστικότητα το λένε τώρα;
Αυτό είναι κλασσικό:
Δεν θα βγω από δω μέσα να πάω στον Σπύρο;
Θα δείτε τι έχει να πάθει...

Μια diva με τα όλα της είναι.:love:
Ζαχαρένια ζωή να έχετε :)
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Εκφραστικότητα το λένε τώρα;
Αυτό είναι κλασσικό:
Δεν θα βγω από δω μέσα να πάω στον Σπύρο;
Θα δείτε τι έχει να πάθει...

Μια diva με τα όλα της είναι.:love:
Ζαχαρένια ζωή να έχετε :)
Χαχαχαχα. Αναμένεται μεγάλο λαμόγιο η μικρή...!!! Σε ευχαριστούμε Πολύ!!!
 
  • Like
Reactions: elpinor