Μια ιστορία,ένας έρωτας,αναμένεται να ξεκινήσει!


george_gt

Well-Known Member
23 Μαρτίου 2016
188
429
Φίλε μου με το καλό να την πάρεις στα χέρια σου!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα και για το άγχος των πρώτων ημερών (και για το πρήξιμο του εκτροφέα!!)
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
καλα που με θυμησες να παω να το παρω το βραδυ

αντε,με το καλο να παρεις το μιτσο και με το καλο να περασεις εκει που θες
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
@tasos malinoua χαχα,δεν προλαβαινεις...την εχει κλεισμενη τωρα,τελος..ευχαριστω πολυ,να εισαι καλα!!!
@george_gt ,σε ευχαριστω πολυ,καλως ηρθες στο φορουμ!!!
 




noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Καλά αποτελέσματα εύχομαι (y) και καλώς να την δεχτεις την κουταβινα :love: ελπίζω να πήρες μπόλικα δερματόδετα βεβαίως τετράδια για τα απομνημονευματα της Izanami :D
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita


ΤLilith

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2016
153
362
Αθήνα
Εγώ πάλι ελπίζω να πήρες πολλές πάνες!!!! Όχι για τη φατσουλίνα σου, για σένα λέω!!! Έχω ένα feeling οτι κάποιος θα κατουρηθεί απ τη χαρά του.....;):whistle::p:p
Εύχομαι τα καλύτερα για το μέλλον σε όλους ρους τομείς (y)
 




Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Εγώ πάλι ελπίζω να πήρες πολλές πάνες!!!! Όχι για τη φατσουλίνα σου, για σένα λέω!!! Έχω ένα feeling οτι κάποιος θα κατουρηθεί απ τη χαρά του.....;):whistle::p:p
Εύχομαι τα καλύτερα για το μέλλον σε όλους ρους τομείς (y)
Εχω τροφοδοτηθει πληρως και καταλληλα....!!!!! σε ευχαριστω παρα πολυ,να εισαι καλα!!!
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
αντε ωραια! καλη υποδοχη και καλα αποτελεσματα! εννοειται θελουμε 3000 φωτογραφιες για αρχη!
 


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Οπότε αν όλα πάνε καλά από Σεπτέμβρη θα είσαι φοιτητής κτηνιατρικής με δικό σου κουτάβι!! Δεν θα σου φτάνουν οι ώρες της μέρας αλλά χαλάλι, θα είσαι ζόμπι αλλά χαρούμενο τουλάχιστον!! :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Καλά αποτελέσματα να έχεις και με το καλό να δεχτείς το κορίτσι σου! :love: Οι πρώτες μέρες θα είναι ό,τι πιο σουρεαλιστικό, κάτι ανάμεσα σε τρελή χαρά και πανικό. Να έχεις ψυχραιμία και πάντα κάρτα στο κινητό :p. Και μην προβληματίζεσαι για τα τηλέφωνα στον εκτροφέα, συνηθισμένος είναι ;)
 




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Σπυρο που ειναι οι φωτογραφιες? Ξενυχτι και σφουγγάρισμα? :p Περιμενω πως και πως να γραψω καλωσορισμα....
 








Beyond Wonderland

Well-Known Member
6 Μαϊου 2013
1.108
1.753
Μονο ο @zenio εκανε καλα και αργησε την παρουσιαση του και δεν το ηξεραν πολλοι.Το επομενο σκυλι του ο Σπυρος θα το παρουσιασει οταν γινει τουλαχιστον 6 μηνων :p
 
  • Like
Reactions: zenio


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Άντε ρε, κοροϊδεύετε το παιδί... Άστους να λένε ρε Σπύρο και κοίτα να μαθαίνεις από τον επαγγελματία του είδους εδώ στο βίντεο... :ROFLMAO::p:confused:

 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Σημερα γυρισαμε απο την εκδρομη μας,με το νεο μελος.....
Αν και δεν ειχα ποτε κουταβι,πιστευω δεν υπαρχει αλλο πιο ευπροσαρμοστο...Μπηκε χαρωπη με την ουρα ετοιμη να ξεκολλησει,μυρισε ολο το σπιτι,μπηκε στο crate της,κατουρησε,εκανε κακακια(Στην πανα της αυτα),εφαγε το γευμα της μεσα σε 1 λεπτο και ξεραθηκε στον υπνο.....!!!!!
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981