Μια ιστορία,ένας έρωτας,αναμένεται να ξεκινήσει!




Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Προτείνω τα κατορθώματά της να τα καταγράφεις σε ημερολόγιο και μετά να το εκδώσεις. Θα έχει και ωραίο τίτλο. "Τα ημερολόγια της Izanami" :D
Αν αρχίσω κάτι τέτοιο,είμαι σίγουρος ότι θα παρατησω την ζωή μου για να γράφω βιβλία... :/
 
  • Like
Reactions: noni_papa


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Κοντεύουμε 2 μηνών και έχουμε ήδη μάθει την απόλαυση της ζωής...Τον ύπνο!!!! Τώρα πια και φωτογραφίες να με τραβανε, δεν δίνω καμία σημασία.. Απαξιω!!! 17 και σήμερα...!!
 

Attachments















Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Τελικά,ο χρονος περναει παρα πολυ γρηγορα.... Τελειωσαμε τις πανελληνιες εξετασεις και αυριο το πρωι,καθως θα εχουμε ξεκινησει απο πουρνο πουρνο,θα ιδωθουμε με το κοριτσι...!!!!
Ειναι 2 μηνων και 10 ημερων,7 κιλακια και τρελη φατσα...Να πανε ολα καλα με το ταξιδακι και αυριο ξεκιναει η ζωη μας!!!!!
 
















Asmodeus

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2012
1.469
1.618
Σας ευχαριστω πολυ!!! Στοχεύω κτηνιατρικη,δινω 2η φορα,καθως περυσι εμεινα εξω για λιγο...
Πολυ καλα πηγα,πιστευω ειμαστε μεσα!!!!
Με το καλο να μπεις , οταν ημουν μικρος και με ρωταγαν τι θες να γινεις ενω τα αλλα αγορια ελεγαν ποδοσφαιριστης εγω ελεγα κτηνιατρος βεβαια η ζωη τα εφερε αλλιως και εκατσε αλλου η μπιλια , καλα αποτελεσματα και με το καλο το πανεμορφο ζηζανιο (γιατι ζηζανιο θα βγει , ελπιζω να ειναι τεμπελα γιατι δεν σε βλεπω καλα αχ0χα0αχ0αχ0αχ0αχ0χα0χα)
 
  • Like
Reactions: Spyros-Akita


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Με το καλο να μπεις , οταν ημουν μικρος και με ρωταγαν τι θες να γινεις ενω τα αλλα αγορια ελεγαν ποδοσφαιριστης εγω ελεγα κτηνιατρος βεβαια η ζωη τα εφερε αλλιως και εκατσε αλλου η μπιλια , καλα αποτελεσματα και με το καλο το πανεμορφο ζηζανιο (γιατι ζηζανιο θα βγει , ελπιζω να ειναι τεμπελα γιατι δεν σε βλεπω καλα αχ0χα0αχ0αχ0αχ0αχ0χα0χα)
Χχαχαχα..Να ειναι κατι ενδιαμεσο!! Δεν κρυβω πως ειμαι αρκετα αγχωμενος,με τις πρωτες ωρες που θα την φερω σπιτι...!! Εχω προιδεασει τον εκτροφεα της,οτι θα φαει πολυ πρηξιμο της πρωτες μερες...!!! (γιατι δεν εφαγε,γιατι δεν εχ*σε,γιατι δεν κατουρησε,γιατι αφησε μια κροκετα) :D
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.791
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf