Νταίζη!


marytherion

Well-Known Member
16 Απριλίου 2010
283
247
KORYDALLOS
Σίγουρα μωρέ ,αλλά είπα να μοιραστώ μαζί σας αυτό το στάδιο .είπε ότι θεωρητικά είμαστε ok κι ότι σε όλη του την καριέρα του σαν κτηνίατρος κοντά τέσσερις δεκαετίες μόνο μια φορά σκυλίτσα στειρωμένη νωρίς έκανε ακράτεια ούρων κι αυτό συνέβη στα γεράματα...είπε να την πάω κι αν ,ΑΝ δει κάτι που δεν μας αρέσει τότε αναβάλλουμε!
 
  • Like
Reactions: mareco




Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
Εγώ τον έκανα στειρωση 1,5 χρονών..με το σκεπτικό να τελειώσει η ανάπτυξη..
Τώρα αν ισχύουν αυτά δεν ξέρω..
 




marytherion

Well-Known Member
16 Απριλίου 2010
283
247
KORYDALLOS
Η πρώτη μου εκδρομή στη θάλασσα στα μέσα του Ιούλη ήταν σκέτος εφιάλτης ..πρώτον ζαλίζομαι στη διαδρομή και κάνω εμετό η καημενούλα άσε που έβρεχε στάχτες από πυρκαγιές στη Δυτική Αττική..δεν είχα πού να σταθώ...μετά μια η περίοδος ,μια τα μετεόρτια,κατόπιν η στείρωση...ουφφφ...κι αφού ανάρρωσα σε λίγες μόνο μερούλες η μαμά Μαίρη είπε να με σεργιανίσει στα βράχια της Πειραϊκής!!!:cool:.σήμερα πήγε πολύ καλά,βέβαια η ναυτία στο αυτοκίνητο δεν με άφησε ήσυχη αλλά όταν φτάσαμε στον προορισμό μας πέρασα σούπερ..είχε και ωραία λιακάδα!!!386446637_7030625610302022_6917229308357469422_n.jpg...επίσης αγαπάω όλα τα σκυλάκια ως τώρα και δεν έχω μαλώσει με κανένα!!!
 








marytherion

Well-Known Member
16 Απριλίου 2010
283
247
KORYDALLOS
Είμαι τέντυ γκερλ :έκλεψα βρασμένο παντζάρι από το μπωλ και το έτρωγα ησυχούλα στους καναπέδες του σαλονιού ..
Η αλλη μη χάσει έβαλε τις φωνές,μου πήρε το πατζαράκι μου έβαλε τα ριχτάρια για πλύσιμο κι από πάνω έλουσε και μένα..μπρρρρ
:X3:403735300_7189547121076536_5079723217079790156_n.jpg
 


Άννα34

Well-Known Member
11 Δεκεμβρίου 2021
92
195
47
Καλέ τι ύφος είναι αυτό; Τι μάτια; Τι βλεμμα; Πώς άντεξες και δεν έβαλες επιτόπου να βράσεις 2-3 παντζάρια να της δωσεις; Πώς καταφέρνεις και ζεις με τις ενοχες;;;;;;;;; :eek: o_O :LOL: :ROFLMAO:
 


marytherion

Well-Known Member
16 Απριλίου 2010
283
247
KORYDALLOS
πατζαροσαλάτα μήπως με καρύδι και μαγιονέζα , συνταγή Πετρετζίκη? :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: το βλέμμα της Βασιλάκης Καϊλας μετά από δγιαολιά έχει πολύ σουξέ τελικά..:love::love::love:
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
Είμαι τέντυ γκερλ :έκλεψα βρασμένο παντζάρι από το μπωλ και το έτρωγα ησυχούλα στους καναπέδες του σαλονιού ..
Η αλλη μη χάσει έβαλε τις φωνές,μου πήρε το πατζαράκι μου έβαλε τα ριχτάρια για πλύσιμο κι από πάνω έλουσε και μένα..μπρρρρ
:X3:View attachment 77677
Το παντζάρι πάντως κάνει πολύ καλό διατροφικά στα σκυλιά, με συμβουλή διατροφολογου βεβαίως βεβαίως. Μήπως κάτι ξέρει παραπάνω το σκυλί κ ήθελε κάτι να σου πει; Μήπως να το ξανασκεφτείς κ να το δώσεις μόνη σου πριν αναγκαστεί :p να το ξαναπάρει μόνη της κ γλιτώσεις έτσι κ κάνα ριχτάρι; :ROFLMAO::ROFLMAO: (ζήσανε τα ριχτάρια ή θα τα μουλιασεις με παντζάρι για να γίνουν τουλάχιστον ομοιόμορφα; )
 


marytherion

Well-Known Member
16 Απριλίου 2010
283
247
KORYDALLOS
δεν ήμουν βέβαιη ότι επιτρέπεται το πατζάρι και φρίκαρα όχι τόσο για τη λάτρα που με περίμενε,βασικά έπρεπε να το φανταστώ κορίτσι του αγρού αφού,αγαπάει πολλά φρούτα κ ζαρζαβατικά ,καροτάκια,μηλαράκια,αγγουράκια,καρπούζι και ροδάκινο το καλοκαίρι αλλά της τα δίνω με φειδώ.. πωπω η Λίνα δε βουτούσε μακάρι να της άφηνες μια πιατέλα κοτόπουλο στο ύψος που να έφτανε...τι να πεις παιδί μου τρόποι υψηλής κοινωνίας η μακαρίτισσα... :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: mareco




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Τι σου έκανε βρε κακούργα το ψυχάκι;;; Επειδή έφαγε λίγα πατζάρια και έβαψε 2-3 ριχτάρια, έναν καναπέ, τον τοίχο, το χαλί και γενικά άλλαξε λίγο την διακόσμηση του σπιτιού και το έκανε να μοιάζε με κινέζικο εστιατόριο βαμμένο στα κόκκινα;; Δες ύφος και νοιώσε τις τύψεις που σου αναλογούν!!!!
 
  • Haha
Reactions: marytherion


marytherion

Well-Known Member
16 Απριλίου 2010
283
247
KORYDALLOS
Τι σου έκανε βρε κακούργα το ψυχάκι;;;
κακούργα δε λες τίποτα...αφού να φανταστείς χθες που με "βοηθούσε" να ξεντυθώ τραβώντας μου το ένα μπατζάκι ,τόλμησα να σηκώσω το χέρι για να το προσγειώσω στον πωπό της ,για ένα κλάσμα δευτερολέπτου ορκίζομαι μου χάρισε μια γνήσια trident απειλή με τα νεαρά μαργαριταρένια της δόντια,αλλά το επόμενο έκανε κοιλίτσα πλήρως υποταγμένη η άτιμη η Μαρίκα Κοτοπούλη των σκυλιών οπότε μετανόησα η αμαρτωλή..την τρέλλανα στα φιλάκια τι να έκανα:love: μου κάνει μια θετική εκπαίδευση άλλο πράμα μαζί με την αλλαγή ντεκόρ δεν εχω παράπονο.
Εχω αποτύχει επίσης εντελώς να τη μάθω ΕΣΤΩ να αράζει σε μιαν ακρούλα στο κρεββάτι όπως πολύ σεμνά έκανε η Λίνα ,αλλά όοοοχι τούτη θέλει λαγούμι κάτω απο τα σκεπάσματα με το που δροσισε ο καιρός ,όμως η ζεστασιά των εφτάμισυ κιλών της κι ανάσα της στα πόδια μου είναι ακαταμάχητη ......συνεπώς όλο πλένω σεντόνια και τινάζω παπλώματα...αυτό βέβαια όταν δεν σηκώνομαι στις πέντε για δουλειά,τότε είναι μια κυρία στο crate ,κιχ δε βγάζει...εκτός αν ο γιος έχει ξεμείνει απο ταπεράκια και μου κάνει την τιμή αργάμισυ τη νύχτα..εκεί χαμούλης άστα....είναι βλέπεις η αδυναμία της ,θέλει να "δειπνίσουν" παρέα..:sneaky:
 
  • Love
Reactions: l.Kyveli








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU