Υιοθεσια μετ'εμποδιων




Aliki V.

Well-Known Member
1 Μαϊου 2020
554
527
49
Είδες Αλέκα?? ο παλιός είναι αλλιώς...κι εγώ δεν το πίστευα ότι θα ήταν καλύτερα να μείνει αδεσποτάκι..αλλά οι παλιοί κάτι ξέρουν παραπάνω..χαίρομαι πολύ που είναι χαρούμενος, που βρήκε κι αυτός μια μορφή κηδεμόνα που του ταιριάζει, που σας θυμήθηκε και που γνώρισε και τον ΚΟΥΚΛΟ tesoro...τέλος καλό όλα καλά σ αυτή την ιστορία για όλους σας!!
 
  • Like
Reactions: aleka1


aleka1

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2021
207
374
65
Είδες Αλέκα?? ο παλιός είναι αλλιώς...κι εγώ δεν το πίστευα ότι θα ήταν καλύτερα να μείνει αδεσποτάκι..αλλά οι παλιοί κάτι ξέρουν παραπάνω..χαίρομαι πολύ που είναι χαρούμενος, που βρήκε κι αυτός μια μορφή κηδεμόνα που του ταιριάζει, που σας θυμήθηκε και που γνώρισε και τον ΚΟΥΚΛΟ tesoro...τέλος καλό όλα καλά σ αυτή την ιστορία για όλους σας!!
Ναι Αλίκη μου, πραγματικά έτσι είναι. Χάρηκα κι εγώ πάρα πολύ που βρήκε σπίτι, σήμερα του δώσαμε και το σπιτάκι που του είχαμε αγοράσει γιατί του άρεσε πολύ κιόλας, εν τω μεταξύ ο tesoro όταν το είδε, πήγε το μύρισε αλλά δεν έμπαινε μέσα μόνο τη μύτη του έβαζε, ίσως η μυρωδιά του άλλου αρσενικού? δεν ξέρω.

Και καταφέραμε να αδυνατίσει, τον βρήκαμε 11 κιλά τον κάναμε 12,5 ,αλλά τα κόψαμε όλα τα μεζεδάκια και έγινε 9 που έπρεπε. Έκανε βέβαια και εδώ πολύ τρεχαλα το ευχαριστηθηκε μια χαρά.
 
  • Like
Reactions: mareco




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.234
7.775
Ναι Αλίκη μου, πραγματικά έτσι είναι. Χάρηκα κι εγώ πάρα πολύ που βρήκε σπίτι, σήμερα του δώσαμε και το σπιτάκι που του είχαμε αγοράσει γιατί του άρεσε πολύ κιόλας, εν τω μεταξύ ο tesoro όταν το είδε, πήγε το μύρισε αλλά δεν έμπαινε μέσα μόνο τη μύτη του έβαζε, ίσως η μυρωδιά του άλλου αρσενικού? δεν ξέρω.

Και καταφέραμε να αδυνατίσει, τον βρήκαμε 11 κιλά τον κάναμε 12,5 ,αλλά τα κόψαμε όλα τα μεζεδάκια και έγινε 9 που έπρεπε. Έκανε βέβαια και εδώ πολύ τρεχαλα το ευχαριστηθηκε μια χαρά.
Κουκλια και τα δυο, τελικα δεν υπηρχε λόγος αγχους, τα βρηκαν απο οτι φαινεται!
Εντωμεταξυ εβλεπα θηρια και θηρια και το ειχα πιστεψει οτι ειναι σκυλαροι..... 10 κιλά ειναι τελικά? :LOL:
Και ο παλιος ιδιου μεγεθους "θηριο" φαινεται
 
  • Haha
Reactions: Aliki V. and aleka1


aleka1

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2021
207
374
65
Κουκλια και τα δυο, τελικα δεν υπηρχε λόγος αγχους, τα βρηκαν απο οτι φαινεται!
Εντωμεταξυ εβλεπα θηρια και θηρια και το ειχα πιστεψει οτι ειναι σκυλαροι..... 10 κιλά ειναι τελικά? :LOL:
Και ο παλιος ιδιου μεγεθους "θηριο" φαινεται
Χαχαχα μη σου πω ότι ο παλιός πρέπει να είναι και πιο ελαφρύς.
Ναι, ευτυχώς δεν είχαμε καυγάδες .
 
  • Like
Reactions: medusa


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Από τα ωραιότερα θέματα στο φόρουμ.
Όποτε έχω μπει στο παρόν θέμα, ότι διάθεση και να εχω, θα χαμογελάσω. Είναι το θετικό της κατάληξης της "περιπέτειας" σας, είναι η θετική αύρα που μου βγάζετε σαν ανθρωποι, είναι κάτι που δεν μπορώ να το περιγράψω. Κάτι ωραίο.
Να είστε καλά, να περνάτε καλά, και να μην ξεχνάτε να γράφετε στο παρόν θεμα, να μας κρατάτε ενήμερους.
 


aleka1

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2021
207
374
65
Από τα ωραιότερα θέματα στο φόρουμ.
Όποτε έχω μπει στο παρόν θέμα, ότι διάθεση και να εχω, θα χαμογελάσω. Είναι το θετικό της κατάληξης της "περιπέτειας" σας, είναι η θετική αύρα που μου βγάζετε σαν ανθρωποι, είναι κάτι που δεν μπορώ να το περιγράψω. Κάτι ωραίο.
Να είστε καλά, να περνάτε καλά, και να μην ξεχνάτε να γράφετε στο παρόν θεμα, να μας κρατάτε ενήμερους.
Μα πόσο γλυκα λόγια!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και κυρίως για την βοήθεια που μας έχετε προσφέρει όλοι στο φόρουμ. Να είστε καλά κι εσείς
 
  • Like
Reactions: Yorkaddict


aleka1

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2021
207
374
65
Μα πόσο γλυκα λόγια!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και κυρίως για την βοήθεια που μας έχετε προσφέρει όλοι στο φόρουμ. Να είστε καλά κι εσείς
Καλημέρα
Να ρωτήσω πάλι κάτι καλά μου παιδάκια, πέρασε νωρίτερα ένας βοσκός με τα τρία του τσοπανόσκυλα (μιλάμε για θηρια αλλά δεν πλησίασαν αυτά καθόλου) και είχε μαζί και μια σκυλίτσα η οποία ήρθε σπίτι μας αμέσως και λέει αυτός "αστην εδώ να παίξουνε με τον δικό σας, δεν είναι στις μέρες " Εγκεφαλικο εγώ, δεν ξέρω πως να το χειριστώ. Μυριστηκανε τρέχουν γύρω γύρω κάνουν τσαχπινιες όταν την παραμυρισε ο tesoro του έκανε γκρ και αμέσως την άφησε τώρα συνεχίζουν να κάνουν παιχνίδια (είναι παιχνίδια δεν ξερω) μετά ξαπλώνουν μετά πάλι κολπάκια, φοβάμαι λίγο μην γίνει κανένας καυγάς.
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Αστους να τα βρουν μεταξύ τους.
Ξέρουν τι κάνουν. Μην αγχώνεσαι.
 
  • Haha
Reactions: Aliki V.








Aliki V.

Well-Known Member
1 Μαϊου 2020
554
527
49
Τιιιιιιι?? Τι να το κάνω??
καλα...μην τρελλαθεις..μπορεί πάνω στο παιχνίδι να υπάρχει και ατύχημα...μην κάνεις σαν εμένα που την πρώτη φορά έμεινα αύπνη όλη νύχτα να προσεχω τη μουσούδα της νέλλης που είχε γρατσουνιστεί... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
  • Wow
Reactions: aleka1




aleka1

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2021
207
374
65
καλα...μην τρελλαθεις..μπορεί πάνω στο παιχνίδι να υπάρχει και ατύχημα...μην κάνεις σαν εμένα που την πρώτη φορά έμεινα αύπνη όλη νύχτα να προσεχω τη μουσούδα της νέλλης που είχε γρατσουνιστεί... :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
Αχ μη μου λες τέτοια Αλίκη. Μπορεί δηλαδή να δαγκωθουνε??
 




ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
1.150
2.016
γγκρρ, γαβ, γκρρ. Τυπικά πράγματα.
Πολλά θηλυκά το έχουν κάνει στον Άργο όταν ξεπερνά τα όρια. Είπαμε να μας μυρίσεις όχι να μας καβαλήσεις.
 


aleka1

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2021
207
374
65
γγκρρ, γαβ, γκρρ. Τυπικά πράγματα.
Πολλά θηλυκά το έχουν κάνει στον Άργο όταν ξεπερνά τα όρια. Είπαμε να μας μυρίσεις όχι να μας καβαλήσεις.
Ναι ναι ,μπράβο νονε, αυτό ακριβώς , το περιεγραψες άψογα.
 
  • Haha
Reactions: Aliki V.