γλυψιμο!!!


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.325
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Πρόσφατα είχα την εμπειρία "είμαι boxer και αποφάσισα να σε κάνω μπάνιο" :D
Δε θα το ξεχάσω ποτέ... έπαθα τρελό έρωτα.
Μετά ο αγσπημένος μου (άντρας όχι σκύλος) που παρακολούθησε την... απιστία... με κοίταζε με αποστροφή και δεν ήθελε να με φιλήσει :(
 


Milou

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2008
1.019
1
Αθήνα
Μετά ο αγσπημένος μου (άντρας όχι σκύλος) που παρακολούθησε την... απιστία... με κοίταζε με αποστροφή και δεν ήθελε να με φιλήσει :(
Αχαχαχαχα!!!
Και εγώ το είχα στην αρχή!
Μου έλεγε "Μην τον φιλάς στο στόμα, πάει και γλύφει ότι βρεί, μυρίζει κακα" κτλ κτλ....
Τώρα τον κάνει και αυτός φιλάκια!!:D
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.314
16
ATHENS
Χαχαχα..τι μου θυμισατε βρε κοριτσια.

Οταν ειχα το μαλτεζακι μου τον φιλουσα και μου ελεγε το αγορι μου πλακα κανεις και τωρα θα φιλησεις εμενα?

Τωρα που εχουμε το κουνελοσκυλο τον φιλαει και του λεω για πλακα τι ?τον φιλας και θα με φιλησεις?:D
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
Μετά ο αγσπημένος μου (άντρας όχι σκύλος) που παρακολούθησε την... απιστία... με κοίταζε με αποστροφή και δεν ήθελε να με φιλήσει :(
γι'αυτο βρισκεις αντρα που να θελει να σε φιλησει αφου σε εχει γλυψει ο σκυλος,τοτε εισαι σιγουρη γι'αυτον που εχεις διπλα σου(γενικα το λεω):p
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.325
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Είπαμε! Εκπαίδευση (αντρός). Θα τα ξαναλέμε? :D
Πάντως ρε παιδιά τι γλύψιμο είναι αυτό που ρίχνουν τα boxer!!! Τρελαίνονται μιλάμε!
ΘΕΛΩ ΕΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
ε ναι.. εχεις σκυλι.. και δεν το φιλας δεν το αφηνεις να ανεβει στο καναπε, το χαιδευεις και μετα πλενεις τα χερια σου.. το εχεις εξω για τις τριχες... ε.. τοτε τι το πηρες..? αμα τα συχενεσαι παρε λουτρινο.. αμα δεν το ζουπηξεις αμα δε μυρισεις τις βρωμοαυτουμπες του αμα δεν του κανεις πρρρρρρ στην κοιλιτσα πως θα το χαρεις? ε?
υ.γ. ψιλοωμο καλο ειναι να τρωμε μονο το μοσχαρι.. ειδικα το χοιρινο ειναι ενδιαμεσος ξενιστης πολλων ασθενειων και κοτοπυλακι εχει τον κινδυνο του ε? :D
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
γι'αυτο βρισκεις αντρα που να θελει να σε φιλησει αφου σε εχει γλυψει ο σκυλος,τοτε εισαι σιγουρη γι'αυτον που εχεις διπλα σου(γενικα το λεω):p
Τωρα θα ελεγα κατι αλλα εχε χαρει που σα τη Δωρα θελω και εγω να κρατησω ενα επιπεδο :D:D:D:cool:
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.314
16
ATHENS
κοτοπυλακι εχει τον κινδυνο του ε? :D
Αυτο και αν εχει προβλημα..καλα δεν νομιζω να τρωει κανεις ωμο κοτοπουλο?

p.s παλι βγηκαμε εκτος..
 


Maria91

Well-Known Member
22 Ιουνίου 2008
61
0
...αμα δεν το ζουπηξεις αμα δε μυρισεις τις βρωμοαυτουμπες του αμα δεν του κανεις πρρρρρρ στην κοιλιτσα πως θα το χαρεις? ε?
=D>:cuniaoo::cuniaoo: συμφωνω απολυτα! Το να σε γλυφει κ να τον φιλας ειναι ψυχοθεραπευτικο!!! Θα σας πω αυτολεξει τι λεει ο παππους μου οταν ΧΑΙΔΕΥΩ τη Bianca:
-Παππους:Μη τα πιανετε μωρε, μη τα πιανετε!!!
-Εγω:Γιατι ρε συ παππου;;;
-Π.:εχουν μικροβια μανουλα μου...
-Ε.:ο,τι μικροβια εχει αυτη μπορουμε να εχουμε κ εμεις. Εξαλλου εμεις την εμβολιαζουμε κ την πλενουμε. Ο κτηνιατρος μας ειπε οτι μπορουμε να τη φιλαμε κιολας.......
-Π.:Εεε, ασε τους κτηνιατρους, αυτοι τπτ δεν ξερουν!

Τι μπορεις να πεις τωρα σε ενα παλιοοοο μυαλο που χαιδευει κ βοοειδη κ ολα τα συναφη;; :confused::confused:
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
Είπαμε! Εκπαίδευση (αντρός). Θα τα ξαναλέμε? :D
Πάντως ρε παιδιά τι γλύψιμο είναι αυτό που ρίχνουν τα boxer!!! Τρελαίνονται μιλάμε!
ΘΕΛΩ ΕΝΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!
ε,ναι.....μικρη εισαι ακομη εσυ εχεις κουραγιο να ασχοληθεις με την εκπαιδευση:)
οσο για το boxer δεν νομιζω οτι θα το αντεχα.....αν και εχω αναιρεσει πολλα ....
πολλα σαλιααααα,υπερβολικα πολλα:eek:
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.314
16
ATHENS
ε,ναι.....μικρη εισαι ακομη εσυ εχεις κουραγιο να ασχοληθεις με την εκπαιδευση:)
οσο για το boxer δεν νομιζω οτι θα το αντεχα.....αν και εχω αναιρεσει πολλα ....
πολλα σαλιααααα,υπερβολικα πολλα:eek:
Εσυ βρε Σοφια τωρα με 2 σκυλια , που αποφασισες ξαφνικα να γινεις και ροτου δεν εχεις δυναμη ? :)
 


dolph26

Active Member
1 Ιανουαρίου 2008
43
0
αθηνα
εμας ως τωρα δε μας εγλυφε η οτι αλλο.τη τελευταια φορα που κατεβηκα προσφατα καλοκαιρι με πολυ ζεστη...αν δει φαγητο η ψυγειο να ανοιγουμε δε τα γλυτωνουμε τα σαλια του...καθε πρωι που με ξυπνουσε με εγλυφε στο προσωπο...ειτε κανεις μπανιο ειτε σε γλυφει το ιδιο ειναι.
τον αφηνω και με ποιανουν τα γελια τι να του κανω απο αγαπη το κανει.η μητερα μου τον φιλαει συνεχεια.
σαλια ως τωρα δεν εβγαζε τωρα τελευταια ομως...και το κακο ειναι οτι στα ρουχα αφηνουν σταμπες οι οποιες και με το πλυσιμο δε φευγουν...θελει στο χερι ...εχεις κανεις καμια ιδεα η κολπο???
 


ΦΟΙΒΟΣ

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2007
181
0
www.petcorner.gr
Το να σε γλυφει κ να τον φιλας ειναι ψυχοθεραπευτικο!!!
Και για τους δύο!! Ο Φοιβος οταν εχει στρες (πχ μετα απο κτηνιατρο) και αρχισουμε τις φιλουμπες, ηρεμει και κοιμαται:)
Το χειροτερο μου ειναι το πρωι, που ξεκιναει το γλυψιμο με το που ακουει το ξυπνητηρι και δεν σταματα αν δεν σηκωθω!!:mad:
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Αχ ναιαιαιαιαι!! δεν ειναι υπεροχο!! τωρα οταν γυριζω σπιτι αθηνα παω στο κρεβατι της μαμας για να κοιμηθω με τις μικρες.. κοιμομαστε το πρωτο βραδυ ειδικα η ριτα στην αγκαλια μου και η χρυσα πανω μου.. με φιλαει και το βραδυ.... το πρωι δε.. φιλαει εμενα τη μανα της και απο τη χαρα της γλυφει και τη γατα.. η οποια μονο που δεν πεθαινει απο ευτυχια(θεωρει τη ριτα θεο της!!). Ε τωρα συγγνωμη.. αυτο εγω το λεω ευτυχια..:D
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.325
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Κάθε Σάββατο πρωί με ξυπνούσε με φιλάκια ο δικός μου! Περπάταγε πάνω μου κανονικότατα και με έγλειφε στη μούρη! Καλύτερο από ξυπνητήρι! Αυτό συνέβαινε τον καιρό που ήμουν single όμως... γιατί τώρα η πόρτα μένει κλειστή (τα σαββατοκύριακα, σιγά μην τον εξορίσω τελείως απ' το κρεβάτι). Μου έχει λείψει το κόλπο!
Πώς καταλάβαινε ο άτιμος όμως ότι είναι Σάββατο? Σου λέει "για να μην έχει ξυπνήσει ακόμα η μουρλή, μάλλον θα κάτσει σπίτι μαζί μου αντί να πάρει τους δρόμους να μου φέρει να φάω!" :D
Αχ...
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
Εσυ βρε Σοφια τωρα με 2 σκυλια , που αποφασισες ξαφνικα να γινεις και ροτου δεν εχεις δυναμη ? :)
ναι εχω απειρη.....
για τις σκυλες μου:D:D:D:D και οτι συνεπαγεται η φροντιδα τους..........
ορισμενα πραγματα μια,δυο,τρεις εχουν και τη ληξη τους Κατια:rolleyes:

Σε λατρεύω όμως :D
p.s.me too chloe:p:p
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.314
16
ATHENS
και εμενα με κυπναει με φιλακια .. !!!
Tο θεμα ειναι οτι αν δεν ξυπνησω άμεσος , με έχει κάνει από πάνω έως κάτω .. Δηλαδή πιάνω το πρόσωπο μου και με έχει κάνει γλειφιτζούρι ..
 


tourleadergr

New Member
1 Αυγούστου 2008
2
0
Οταν γενηθηκα οι γονεις μου ειχαν ηδη ενα μεσαιο γκριφον 1 ετους.
Ο πατερασ μου επεμενε να χαρησουν το σκυλι γιατι πιστευε οτι ηταν επικυνδινο για την υγεια μου.
Ρωτησαν τον παιδιατρο και τους ειπε οτι εαν το σκυλι ειναι υγιες δεν υπαρχει κυνδινος για μενα.
Εγω και το σκυλι μεγαλωσαμε μαζι.... με εγλυφε και το εγλυφα συνεχεια... τον ταιζα απο το μπισκοτο μου και ετρωγα εγω το υπολοιπο...και πολλα αλλα...
Δεν αρρωστησα ποτε εξαιτιας του σκυλου.
 


GeorgeK

Well-Known Member
18 Ιουνίου 2008
172
0
δεν καταλαβαίνω προς τι η αναστάτωση...είναι καθαρά θέμα ευπάθειας του ανθρώπινου οργανισμού. κάθε μέρα χαιρετάω τουλάχιστον 6 σκύλους και δεν έχω πάθει τίποτα.ίσα ίσα, αν έχω εγώ κάτι, δεν πλησιαζω το σκύλο.
το μόνο που δεν έχω αφήσει να με φιλήσει στο πρόσωπο είναι το ροτβαιλερ όχι γιατί θα πάθω τίποτα αλλά είναι πολύ σαλιάρης βρε αδερφέ..... μετά θα θέλω κανονικό μπάνιο για να τα βγάλω...