Aπαράδεκτο θεμα στο πρωινο του mega.




Liana01

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2012
297
0
Πειραιάς
λιανα, χεστηρια, οχι παραπονα...
για πολλα χεστηρια ειναι οι ανθρωποι.....

ακου τι λεει ρε ο τυπος.
η λυση για οικογενειες με παιδια αλλα και χωρις παιδια.....
Συμφωνώ! Που ξεχέζουμε???
 




swkratisk

Well-Known Member
22 Σεπτεμβρίου 2012
145
1
serres
Ο εγκέφαλός τους έχει όγκο και πρέπει να αφαιρεθεί σύντομα.
μαλλον πρεπει να ζευγαρωσουν, μιας και οπως ειπε ο φερεεκιδης, αν δε το κανουν αποκτουν ογκους....

αλλα παλι, η σκορδα, εχει γεννησει.
μεταλλαγμενοι ειναι ....?????
 




Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΓΛΟΙΩΔΗΣ...
Με συγχησε ο σιχαμενος.:evil::evil::evil::evil::evil::evil:
 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Μίλησα με έναν δημοσιογράφο που τους γνωρίζει και μου είπε οτι τους έχει ενημερώσει για puppy mills κλπ.
Αλλά και αυτός αγανακτισμένος ειναι ! τρέχει με τα αδέσποτα και δεν τον ακούει κανένας !

Το ζεύγος πήρε και ενα σκυλάκι που τους χάρισε ο σκυλέμπορας ...

Το μαλτεζ ήταν χάλια ούτε που κουνιόταν και τα μάτια του υγρά ...
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Όσοι έχετε κάνα φραγκοδίφραγκο στη μπάνκα,προσέχετε λίγο τις εκφράσεις όμως...
Είναι καιροί που οι μηνύσεις φοριούνται πολλύ,πόσο δε που είναι κ μέλος στο forum ο συγκεκριμένος.

Όσοι πάλι είστε στον άσο,εκφραστείτε ελεύθερα!
 




arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Μόλις τώρα διάβασα το θέμα και μπήκα είδα και το βίντεο :mad:......ανακατεύτηκε το στομάχι μου.................γλοιώδεις άνθρωποι :mad:.

Θα στείλω και εγώ κανένα e-mail να τους τα ψάλλω!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Kαλά το ζεύγος είχε ξεφορτωθεί την γάτα τους όταν έμεινε έγκυος η Φαίη και τώρα πήραν σκυλάκι; Θα καλοπεράσει...
 


AlbaS

Well-Known Member
2 Δεκεμβρίου 2012
348
5
Εχω να πω (πέραν από το απαράδεκτο της όλης υπόθεσης...) ότι παιδιά, ας το αναγνωρίσουμε! Ο κος Φερεκίδης είναι ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ. Ναι, με κεφαλαία γράμματα. "Τι? Με παλεύετε εμένα και τους ομοίους μου? Από φόρουμ κιόλας? Τώρα δείτε πόσο απλά μπορώ να σας πάω πίσω, πάω να διαφημιστώ στην τηλεόραση, όσο εσεις ιδρώνετε"

Και μετά ακούγομαι υπερβολική/γραφική όταν λέω ότι οι Εκτροφείς πρέπει να βγουν και να διαφημίζουν λίγο τους εαυτους τους και τη δουλειά τους...

Φφφ....

Αν αντέξετε να το δείτε καν..

Συμφωνω..
Πόσο μα πόσο συμφωνώ..!!!!

Βλέπωντας το , πάντως..γκρεμίστηκε το σύμπαν μου..
Πόσο λάθος έχω μεγαλώσει..;;;;;;
Γιατί οι γονείς μου μάζευαν από τον δρόμο σκυλάκια (κυρίως μεγαλόσωμα..ναι, αγαπητοί συμφορουμίτες...το παραδέχομαι.. δεν μεγάλωσα με μικρόσωμα - μπιμπελό σκυλάκια, που απλά τα έχεις αγκαλιά όλη μέρα.. τα χτενίζεις με διάφορα κουρέματα..τους βάζεις πάνα για να κάνουν την ανάγκη τους, γιατί που να τρέχεις τώρα έξω;;;; ..αλλά με μεγαλόσωμα...!!!) κ δεν πήγαιναν σε κάποιον αντίστοιχο κύριο (ο Θεός να τον κάνει..) να μου πάρουν ένα σκύλο μπιμπελό..;;;; Μόνο 360 ευρώ κάνει..
Επίσης, έμαθα ότι τα σκυλιά κάνουν 3-4 εμβόλια το χρόνο... ότι πρέπει να γεννήσουν.. ότι δεν μαδάνε..
Πόσα δεν ήξερα πια..;;;;;

Σοβαρά τώρα...
το τζακ ρασελάκι δεν ήταν καλά, κατ'αρχάς...
κ κατά δεύτερον, η κα. Ταδοπούλου ( δεν βλέπω τηλεόραση, δεν τους ξέρω..) η ξανθιά παρουσιάστρια, τέλος πάντων..που είναι κ κάθετη στις απόψεις της για το να φροντίζουμε αδέσποτα.. δεν μπορούσε να φροντίσει να ενημερωθεί εκ των προτέρων, για το πόσο μ@λ@κίες ήταν ΟΛΑ μα ΟΛΑ όσα ειπώθηκαν..;;; Δεν μπορούσε να ενημερωθεί πως δεν έχουμε αδέσποτα, μόνο λόγω της κρίσης, αλλά κ λόγω όλων αυτών των ανεύθυνων γεννών, που άφησαν να υποστηρίξει ο κος. κουταβέμπορας..;;;;;

Νομικά το κανάλι ή η εκπομπή δεν φέρει ευθύνη..;;;;;
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Εγιναν ποστς στα social media, νομιζω οτι απ αυριο θ αρχισω τα τηλεφωνα στο καναλι.


Sent from my new iPad using Tapatalk HD
 


jac

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
800
2
Italia
δεν γίνεται ο τυπάς δεν ξέρει την τύφλα του απο σκύλους....ακου εκει σιχτσου για να τους βάζουν φιογκάκια και μαλτεζάκια που δεν πανε βόλτα και κατουράνε σε πάνες....

Εαν έχουν χαρτιά δεν απάντησε φυσικά....
και η τύπισα πως το κράταγε ετσι το ρασελάκι της βρώμαγε?
 








evaki88

Well-Known Member
20 Οκτωβρίου 2012
240
3
Kifisia athens
μολις το ειδα. διοτι τηλεοραση δεν βλεπω! (για ευνοητους λογους πια)...απιστευτα προκλητικο το βιντεο. το μαλτεζακι και ειδικα το τζακ ρασελ σε λιγο -δυστυχως- δεν θα υπαρχουν. παρα πολυ υποτονικα. το καβαλιερ οταν το ειδα απλα πονεσε η καρδια μου γνωριζοντας τα πιθανα μελλοντικα προβληματα υγειας αυτης της ρατσας! :( οσον αφορα τις γεννες κτλ, καλυτερα να μην αναφερθω γιατι θα ριξω το επιπεδο μου!
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981