Daiji Yasashii Shidousha-διάγνωση ορθοπεδικού


Status
Κλειδωμένο θέμα




ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Δεν ειναι δουλειά μου να αναδημσιευω ετσι φωτογραφίες αλλονών.:p
 
















Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Αχ τσαντιζομαι.. ο σκυλος σου ειναι τυχερος που επεσε στα δικα σου χερια, θα κανεις το καλυτερο για αυτον.. πολλα μελη σε βοηθησαν με στοιχεια, κρινε και κανε οτι καλυτερο.. στην φυση υπαρχουν κ αυτες οι εικονες καλως ή κακως κ συνηθως τελειωνουν κ βασανιστηκα. Αυτος ομως εχει εσενα, δεν ειναι υπαρχει κατι πιο θετικο για αυτον τωρα.
 
  • Like
Reactions: Eroe


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Κατέβασε το σε αγώνες όπως προτάθηκε παραπάνω. Να δω που θα κρυφτεί η ερασιτέχνης ηθική εκτροφέας.
ειναι μια λυση αλλα.
το 5% θα πει τι πραγματικα εγινε
το 10% θα πει οτι γινοντε και αυτα
το 20% θα πει οτι φταιει ο ιδιοκτητης
και το υπολοιπο θα κανει την παπια
 


bouf

Well-Known Member
16 Μαρτίου 2011
181
330
Για αν μη φαίνεται τόσο άσχημα...
Μωρε δεν ειναι μονο ποδαρακια ο γλυκουλης, εχει κι ενα αρκουδομουτρο που κλεβει την παρασταση :) Βαζε τον και ισια να μη στραβολεμιαζουμε για να δουμε το φατσονι ;)

edit: επισης αν δεν του ανοιξεις αλλο θεμα για παρουσιαση πες μας οταν εχεις χρονο και πως τα παει κατα αλλα, πως ειναι σε συμπεριφορα κτλ
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
ειναι πολυ όμορφος!!!
Επετρεψε σε παρακαλω στην Ιωαννα να δημοσιευσει τη φωτο του μικρου δου.....οχι απο περιεργεια,για εκπαιδευτικους σκοπους...πως μπορει να φαίνεται δηλαδη σε ενα μικρο κουταβι το οποίο έχει θεμα...
 


d3ac0n

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2017
1.291
2.286
Guadalajara, Jalisco
ειναι μια λυση αλλα.
το 5% θα πει τι πραγματικα εγινε
το 10% θα πει οτι γινοντε και αυτα
το 20% θα πει οτι φταιει ο ιδιοκτητης
και το υπολοιπο θα κανει την παπια
Τότε να πάνε να μπιπ συλλογικά με εξαίρεση τους ελάχιστους που ξέρω εδώ η προσωπικά.

Μετά φταει ο ανάδρομος Ερμής που τους λένε κλικα.
 


saras

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2011
224
447
Athens
bouf, ναι του αξίζει μια παρουσίαση επίσημη, ναι είναι φάτσα και τέλειος "κατά κοινή ομολογία" σαν χαραχτήρας,
Μάρθα & Σίλβα, δεν απαγόρεψα στην Ιωάννα να τη δημοσιεύσει! Αν και εγώ στη foto (που είναι 3 μηνών-μωρό δηλαδή) δεν διέκρινα-κατάλαβα κάτι, και όχι μόνο εγώ αλλά και όσοι την είδαν, ειδικοί και μη...
 
  • Like
Reactions: spyv


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Τότε να πάνε να μπιπ συλλογικά με εξαίρεση τους ελάχιστους που ξέρω εδώ η προσωπικά.

Μετά φταει ο ανάδρομος Ερμής που τους λένε κλικα.
Βγάλε και μερικούς από αυτούς και είσαι μέσα. :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: d3ac0n






ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Αυτή λέει η Ιωάννα, άσχετο αλλά Ιωάννα το μεγαλύτερο πρόβλημα το έχει στο αριστερό πόδι και όχι στο δεξί.
Απ'όσα κουτάβια έχω δεί ως τώρα...δεν είχε κανένα τόσο ζελεδένια άκρα. Δεν βγάζεις συμπέρασμα για το είδος του προβλήματος ή τον βαθμό...αλλά υποψάζεσαι οτι βρίσκεστε σε κατάσταση υψηλού κινδύνου, και οτι πρεπει να πραξεις ανάλογα.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα