Kαρκίνος και επιληπτικές κρίσεις


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
οποτε κλεινοντας το θεμα θελω να πω πως θα ψαξω πολυ για να βρω ποια ειναι η θεση μ απεναντι στην Φριντα και ποσο αντρας και μαγκας ειμαι οταν σκοτωσα το σκυλι μ. αυτα. το θεμα να κλεισει παρακαλω . ευχαριστω ολους σας και να προσεχετε τους μικρους σασ φιλους
Yiannis Papadatos:)
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
οποτε κλεινοντας το θεμα θελω να πω πως θα ψαξω πολυ για να βρω ποια ειναι η θεση μ απεναντι στην Φριντα και ποσο αντρας και μαγκας ειμαι οταν σκοτωσα το σκυλι μ. αυτα. το θεμα να κλεισει παρακαλω . ευχαριστω ολους σας και να προσεχετε τους μικρους σασ φιλους
Yiannis Papadatos:)
΄
Άντε πάλι! Σύνελθε βρε πουλάκι μου είπαμε!
Χρειάζεσαι άλλο σκύλο επειγόντως, να χεις να μαζεύεις κάμποσο κατουρλιό και σκ@τό για να έρθεις στα ίσα σου!
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
μαλλον δν διαβασες καλα. ριξε παλι μια ματια για τον τροπο π ξαφνικα κ ενω ολα πηγαιναν ρολοι εκανε κρισεις.
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Ρε Γιάννη, τι λες? Σταμάτα να ταλαιπωρείς τον εαυτό σου πιά.
Η κορτιζόνη ήταν προσωρινή λύση...για να προλάβεις να προετοιμαστεις για το χειρότερο...
Θα γινόταν είτε πανηγύριζες είτε όχι...από κάτι άλλο η απλά επειδη δεν θα την έπιανε πιά το φάρμακο...
Μη τρελλαίνεσαι...
Δεν τη σκοτωσες εσύ...
 


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
Δν μπορει κανεις πλεον να μ πει πως δν φταιω η οτιδηποτε. Φταιω και την σκοτωσα εγω. ναι θα συμφωνησω πως η αιτια υπηρχε και πως εδωσα την αφορμη αλλα πειτε μ κατι. ποιος μπορει να μ εγγυηθει πως δν θα ζουσε 2 μηνες η 6 μηνες χωρισ κρισεισ ? ΚΑΝΕΙΣ
Οκ. Ας κλειδωσει. Ομως δεν θα βρεις και ΚΑΝΕΝΑΝ να σου εγγυηθει ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. Το σκεπτικο σου ειναι λανθασμενο και καθοδηγουμενο. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΓΓΥΗΘΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΖΟΥΣΕ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΖΟΥΣΕ.

Εαν οντως θελεις να βρεις την αληθεια και το σωστο και λαθος, κανε το σωστα και ολοκληρωμενα. Εσυ παιρνεις ΜΟΝΟ τις επιβαρυντικες για σενα εκδοχες αδικωντας ετσι εσενα αλλα και την φριντα. Με αυτα της κανεις κακο και ειμαι σιγουρη οτι απο εκει που ειναι κ σε βλεπει να τυραννιεσαι ετσι, κλαιει. Ναι κυριε. Κλαιει. Γιατι αντι να μενεις στην ΑΓΑΠΗ, κολλας στην αυτοτιμωρια σου.Αντι να σκεφτεσαι εκεινη ολο αγαπη και το ποσο καλο σου εκανε, εσυ σκεφτεσαι ποσο κακος υπηρξες και μενεις μονο στο σκοταδι. Γι αυτο υπηρξε στη ζωη σου λες εσυ;;; για να ερθει η μερα που θα σε κοπανας κατω σα το χταποδι;;;Ε; Ε;Ε;
 
Last edited:


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
ρολοιιιιιιιιι πηγαινε κ εγω την εστειλα!!! τι λεμε τωρα? ασ το παθαινε λοιπον χωρισ να εχω βαλει εγω το χερι μ!!
 


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
Γιαννη...ηταν αρρωστη χωρις επιστροφη. Και μαλιστα χωρις κανεις να σου δωσει ημερομηνα ληξης. Εσυ δεν ησουν με το φτιαρι που μας τα ελεγες;;; τωρα ξαφνικα εγινε ρολοι; Τι ρολοι;με μπαταρια στα τελευταια της ηταν...καταλαβε το και ΠΑΨΕ να ΑΛΛΟΙΩΝΕΙΣ τα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ περιστατικα.
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
οτι κ να λεμε παιδια ειναι πλεον κατι παραπανω απο δεδομενο πως της εδωσα την χαριστικη βολη!!! :) δν ειχα το δικαιωμα να τησ το κανω αυτο.
 


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
και να σου πω και κατι;;; εισαι ΤΟΣΟ αυστηρος με τον εαυτο σου που δεν υπηρχε περισπτωση να μην σε κατηρορησεις. Και στον υπνο της να εφευγε, θα σε κατηγορουσες που την εβαλες για υπνο. Η οτι την κουρασες οσο ηταν ξυπνια. Η οτι δεν την κουρασες και ο οργανισμος της δεν ηταν δυνατος να πολεμησει. Ελα βρε Γιαννη...Βγες απο ολα αυτα...Ειναι νοσηρα...καταλαβε το...πλιζ...:(
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
ειμαι πολυ ηλιθιος αυτο ξερω. ηξερα πως δν πρεπει να κανω φασαρια κ εγω εκανα σαν μαλακας!!! τι λεμε τωρα??? εσεις δηλαδη αν εισασταν στην θεση μ θα το κανατε αυτο ? ακομα στο τελος της λαθος τα κανα ολα!!! κ οχι δν θα κατηγορουσα τον εαυτο μ για τπτ αλλο. ειναι σε λογικα πλαισια ολα τα αλλα. της εδωσα το οπλο κ τησ ειπα πυροβολα τον εαυτο σου. ναι ναι αυτο εκανα. καλυτερα να της εκανα ευθανασια ενω ηταν μια χαρα χωρις να υποφερει το τελευταιο βραδυ της. δολοφονια θα ηταν κ αυτο γτ δν υπηρχε λογος να το κανω ενω ηταν πολυ καλα. παιδια απλα μπειτε στο τρυπακι να σκεφτειτε πως δν επρεπε να το κανω κ το κανα. κ αποροια ολου αυτου ηταν 15-20 λεπτα μετα τις φωνες μ να ξεκινησει το τελευταιο εφιαλτικο βραδυ τησ
 


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
ΤΕΛΟΣ. Θες πολλες φαπες. παιδια;;; θα ερθει κανενας μαζι μου να τον βρουμε αυτον τον Γιαννη τον δολοφονο να τον κανουμε μαυρο μπας και ισιωσει;;; γιατι απο λογια...δεν...ειμαι κατα της βιας γενικα, ειλικρινα σας το λεω αλλα για ΤΕΤΟΙΟ παιδι...χαλαλι! θα κανω εξαιρεση.

Λοιπον, για τη φριντα ρε γαμωτο. Μαζευομαστε;
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
ξεχασα να σας πω πως απο 8 χρονων κανω πυγμαχια (απεχω τα τελευταια 3 χρονια απο πρωταθλητισμο)χαχχαχχααχα
 




Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
εγω μια χαρα ειμαι κ αν ξεσπαω κτλ θα βρω την δυναμη να συνεχισω. αλλα καποιος αλλος δν ειναι καλα. οκ ειχε σοβαρο προβλημα π ηταν μη αναστρεψιμο. αλλα ειχε ακομα να δωσει κ εγω της το στερησα. η κορτιζονη ηταν λυση προσωρινη και τα γκαρντεναλ. αλλα την πιανανε μια χαρα. αφου σασ τα λεγα ρε παιδια....
 


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
ξεχασα να σας πω πως απο 8 χρονων κανω πυγμαχια (απεχω τα τελευταια 3 χρονια απο πρωταθλητισμο)χαχχαχχααχα


Ωραια , τοτε ξερω κατι πολυ πιο επωδυνο. Θα σε βαλω να σε δεσουν και θα σε αναγκασουμε να με ακους να τραγουδω. Σκυλαδικα. Θα σου πω εγω μετα.
 




katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
εγω μια χαρα ειμαι κ αν ξεσπαω κτλ θα βρω την δυναμη να συνεχισω. αλλα καποιος αλλος δν ειναι καλα. οκ ειχε σοβαρο προβλημα π ηταν μη αναστρεψιμο. αλλα ειχε ακομα να δωσει κ εγω της το στερησα. η κορτιζονη ηταν λυση προσωρινη και τα γκαρντεναλ. αλλα την πιανανε μια χαρα. αφου σασ τα λεγα ρε παιδια....
Βρε χρυσό μου παιδί...την έπιαναν , ναι..για πόσο? Μία μέρα ακόμα? Μία εβδομάδα? Περισσότερο αποκλείεται...ρώτα και τον γιατρό να σου πει...
Δεν θα το γλύτωνες αυτο που έκανες...
Ασε που όταν δεν θα την έπιανε η κορτιζόνη μπορει οι κρισεις να ήταν πολύ πιό επώδυνες για τον σκύλο...σκε΄ψου το και αυτο...
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
θα μ πεις τωρα πως ηρεμισει κ δν ποναει κ τετοια. θα σ πω εγω λοιπον πως αν ειχε στομα θα ελεγε κανε κατι να με σωσεις παλεψε το κ οχι λυτρωσε με με θανατο.
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
κατερινα ναι συμφωνω. αλλα αγνωστο το ποσο θα ζουσε. μπορει κ 6 μηνες και 2 χρονια ακομα!!! υπηρχε περιπτωση π αντεξε τοσο. αλλα κ 1 μηνασ κακοσ ηταν δηλαδη ? η τουλαχιστον να γινει χωρις εγω να το προκαλεσω!!!
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Δεν νομίζω να σου έλεγε κάτι τέτοιο..στο μυαλό σου είναι αυτά.
όταν υποφέρεις τόσο πολύ και ξέρεις ότι δεν υπαρχει γιατρειά...μόνο να λυτρωθεις θέλεις...και τίποτε άλλο..
Οπότε άστο...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU