SOS τριχες παντου..


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
αν σε παρηγορη ακριβώς τ ίδιο δεν σταματάει να μαδάει όλο τον χρόνο απλως καποιους μηνες μαδάει παρα παρα πολυ και καποιους παρα πολυ (ο δικαστης οι αλλες ελάχιστα και για 2 δεκαημερα) και στο χτενισμα γεμιζουμε μια σακούλα :(
Αλλα προσπαθω να βλεπω το θετικό είναι παντα γυαλιστερός και καθαρός ;)αυτοκαθαριζόμενος λεω :D
 


Xaroula_Rous

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2014
109
88
37
Ο χοντρός σταμάτησε να μαδάει πριν ένα μήνα. Αλλά ο Πίου μαδάει συνέχεια ακόμα και τώρα. Πουλόβερ θα φτιάξουμε
εμεις παμε για ολοσωμη ζακετα πλεον φλοκατη!
 
  • Like
Reactions: nikol_te




stellatd

Well-Known Member
27 Απριλίου 2011
151
30
43
chalkis
πλακα κανετε ετσι??ν τοση τριχα δεν θα χρειαζεστε κουβερτα το χειμωνα.Πως αντεχετε βρε παιδια?Εμενα το χνουδι και μ εχει τρελανει. οποτε την βουρτσιζω φτερνιζομαι....
 
  • Like
Reactions: kat201161


M_and_M

Well-Known Member
10 Μαρτίου 2014
232
501
Athens
Πέρα απ΄ την πλάκα, μόνο το συχνό βούρτσισμα έχει αποτέλεσμα. Απομακρύνεις όση περισσότερη νεκρή τρίχα μπορείς και απλώς ελπίζεις σε πιο δροσερές μέρες..
 








Xaroula_Rous

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2014
109
88
37
ναι, και αυτό επειδή είχε μια τζίβα στη μασχάλη, αλλιώς είναι ακόμα λιγότερες οι τρίχες :)
ναι ζηλευω....εγω παλι πρωι πρωι σκουπα μια μπαλα τριχες...τιναξα και τα παντα...κ χτενιστηκαμε....ενταξει ανα τρεις μερες μπορω να φτιαξω κ ενα μαξιλαρι! αχαχααχ οσο για το υπαρχουν κ χειροτερα στην παρα παρα παρα πανω φωτο...... ΔΕΚΤΟ! εκει δεν μπορω να μιλησω!
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
καλά, θα συγκρίνουμε το ποντικάκι με ένα γομαράκι 7 κιλά? είναι άδικο ;)

αλλά βάλε φώτο, ας δούμε...
Ααααα και εσύ πας και τους ξεσηκώνεις με ενα σβολάκι τριχας όταν μαραζώνουν με τις τριχες! :p
Απογευμα ανεβάζω φωτο!
 


ΑΡΓΥΡΩ ΣΤ.

Well-Known Member
20 Απριλίου 2014
194
221
Πειραιάς - Χίος
Tρίχες, τρίχες, τρίχες παντούουουουου όμως !!!!!
Η μικρή ΘΕΑ μαδά του κερατά !!!! Πρωί - βράδυ χτένισμα και πάλι ένα σακουλάκι πολύ-μπακ το βγάζουμε και σκούπα δύο φορές την ημέρα. Που στην ευχή την βρίσκει τόση τρίχα μου λέτε;;;;
 
  • Like
Reactions: kat201161




kat201161

Well-Known Member
5 Μαϊου 2009
436
7
ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΑΘΗΝΑ
Κι εμείς έχουμε πολλή τρίχα...ρολάκια παντού για να καθαριζόμαστε πριν βγούμε έξω, ριχτάρια, σκουπάκια και παρκετέζες...είναι και άσπρα και τα δύο ...Οκ, το ξέρω, μέχρι το φθινόπωρο έτσι θα πάμε, το μισό χρόνο μαζεύουμε τρίχες!!!
 


stellatd

Well-Known Member
27 Απριλίου 2011
151
30
43
chalkis
τι λετε βρε παιδια?? η διακια μου παλι ειναι καπου ενδιαμεσα.... ουτε κουβερτα, ουτε γαντακι. Κατι σε ... ζιπουνακι φτιαχνω εγω :) Ελπιζω παντως να σταματησει γιατι , αντε τωρα το καλοκαιρι παλευεται η κατασταση. Το χειμωνα θα φρικαρω με τα χαλια:confused::confused:
 




kat201161

Well-Known Member
5 Μαϊου 2009
436
7
ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΑΘΗΝΑ
Το χειμώνα πάλι ο ΄Αρης - πέντε+χρόνια τώρα-ΔΕΝ μαδάει καθόλου, πυκνώνει κιόλας το μαλλάκι του και είναι μια χαρά. Τη Ρέα την έχω από τον Μάρτιο και στην αρχή ούτε κι αυτή μαδούσε, με τις πρώτες ζέστες άρχισαν να μαδάνε και τα δύο.Φυσιολογικό το βρίσκω,καλοκαίρι είναι!
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU