Εταιρεία mbf gourmet/λιχουδιές


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
396
252
45
Ναι σα τις γιαγιάδες φάε φάε στην ανάπτυξη είσαι,και meanwhile το παιδί είναι σα μπάλα που κυλάει.
Έτσι και αλλιώς θέλω να ξεκινήσω να του κάνω ανά ένα χρόνο/6 μήνες αιματολογικές. Ας τις αρχίσουμε σιγά σιγά,να δούμε πόσο του χω φουσκώσει το σάκχαρο:(
Δεν νομίζω αλλά όπως νιώθεις
 




Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
396
252
45
Καλά ναι είναι βλακείες που υπεραναλυω,αλλά νταξει.
Καλά κάνεις!κι εγώ αμπούλα πάω κάθε μηνα στον γιατρο κ βάζουμε για να τον βλέπει κιόλας να μην μας ξεχνάει
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Καλά ναι είναι βλακείες που υπεραναλυω,αλλά νταξει.
Μεχρι 2 χρονων γενικα αιματολογικες δεν ειναι απαραιτητες. Μπορει να βγουν καποιες τιμες λαθος σε μικρα σκυλια
 


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
396
252
45
Μεχρι 2 χρονων γενικα αιματολογικες δεν ειναι απαραιτητες. Μπορει να βγουν καποιες τιμες λαθος σε μικρα σκυλια
Εμάς μας είπε δεν χρειάζεται ακόμα..είμαστε 2
 




Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Α ναι;
Ίσως θα πέσει μια συζήτηση με τον κτηνίατρο τότε πρώτα για το τι και πώς
Ναι εμενα ο αγαθαγγελιδης οταν του ειπα μου λεει εγω απο 4 χρονων τα αρχισα αιματολογικες τα σκυλια μου. Εμεις εχουμε κανει βεβαια 2 φορες γενικη και μια βιοχημικες για τις εγχειρησεις μας αλλα μου ειπε οτι κατω απο 2 αν δεν υπαρχει προβλημα δεν το προτινει ποτε
 
  • Like
  • Wow
Reactions: Mava and Sasha


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Ναι εμενα ο αγαθαγγελιδης οταν του ειπα μου λεει εγω απο 4 χρονων τα αρχισα αιματολογικες τα σκυλια μου. Εμεις εχουμε κανει βεβαια 2 φορες γενικη και μια βιοχημικες για τις εγχειρησεις μας αλλα μου ειπε οτι κατω απο 2 αν δεν υπαρχει προβλημα δεν το προτινει ποτε
Μάλιστα μάλιστα,ίσως ψάξω και καλύτερα εδώ στο φόρουμ ή να ανοίξω κάνα παράθυρο
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Μάλιστα μάλιστα,ίσως ψάξω και καλύτερα εδώ στο φόρουμ ή να ανοίξω κάνα παράθυρο
Ε αμα εμπιστευεσαι τον κτηνιατρο δεν χρειαζεται νονιζω πιο πολυ θα μπερδευτεις. Καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
527
287
25
instagram.com
Ε αμα εμπιστευεσαι τον κτηνιατρο δεν χρειαζεται νονιζω πιο πολυ θα μπερδευτεις. Καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη
Καλά σίγουρα,ποιο πολύ για μια συνολική εικόνα
 




Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
396
252
45
Ναι εμενα ο αγαθαγγελιδης οταν του ειπα μου λεει εγω απο 4 χρονων τα αρχισα αιματολογικες τα σκυλια μου. Εμεις εχουμε κανει βεβαια 2 φορες γενικη και μια βιοχημικες για τις εγχειρησεις μας αλλα μου ειπε οτι κατω απο 2 αν δεν υπαρχει προβλημα δεν το προτινει ποτε
Τον είχα αυτον τον γιατρο στο σκυλάκι μου όταν ήμουν παιδί ..πολύ καλός!
 




Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
818
668
Τον είχα αυτον τον γιατρο στο σκυλάκι μου όταν ήμουν παιδί ..πολύ καλός!
Ναι ειναι ο πιο φημισμενος χειρουργος εδω. Δεν το εχω για ολα τα θεματα μονο για τα ποδια του μωρου αλλα γενικα η κλινικη του εχει απιστευτο προσωπικο και το οτι ειναι ανοιχτη καθε μερα ολη μερα εμενα μου δινει μια τεραστια σιγουρια γιατι ολο κατι παθαινουμε δηλαδη και κυριακες και αργιες και βραδυ εχουμε παει
 
  • Like
Reactions: Mava




Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
396
252
45
Ναι ειναι ο πιο φημισμενος χειρουργος εδω. Δεν το εχω για ολα τα θεματα μονο για τα ποδια του μωρου αλλα γενικα η κλινικη του εχει απιστευτο προσωπικο και το οτι ειναι ανοιχτη καθε μερα ολη μερα εμενα μου δινει μια τεραστια σιγουρια γιατι ολο κατι παθαινουμε δηλαδη και κυριακες και αργιες και βραδυ εχουμε παει
Κι εμείς πως γίνεται μέσα σε σκ όλα :cry:
 








Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
396
252
45
Και 2 καλες ωτιτιδες μια κουταβι και μια φετος χαψαψαχα
Καθαρίζετε τα αυτιά κάθε εβδομαδα με otiseptil;διάβασα επίσης ότι κ η διατροφή δημιουργεί ωτίτιδες
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3